Anna Mucha z okazji 40. urodzin pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Internautka: Też kiedyś przypominałam chłopca

Anna Mucha 26 kwietnia obchodzi swoje 40. urodziny. Domowa izolacja nieco pokrzyżowała aktorce imprezowe plany, więc ta postanowiła powspominać. Wstawiła na swój Instagram zdjęcia z dzieciństwa.

Anna Mucha spędza izolację w rodzinnym gronie w swoim warszawskim mieszkaniu. Aktorka, która zachęca fanów do pozostania w domach, zaprezentowała już swoje sposoby na spędzanie czasu z dziećmi oraz wzięła udział w #pillowchallenge.

26 kwietnia jurorka "Dance, dance, dance" obchodzi 40. urodziny. Niestety nie spędzi ich tak, jak początkowo planowała.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha 26 kwietnia skończyła 40 lat. Z tej okazji na swój Instagram wstawiła urodzinowy post, w którym wspomniała dzieciństwo oraz najbardziej pamiętne prezenty. Aktorka opublikowała też archiwalne fotografie, na których ma zaledwie kilka lat. 

Miałam mieć na imię Julia albo Bartek, ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, więc zostałam Anną... Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak... takie to były czasy!), talią kart i patykiem... Nóż służył do gry w wojnę (...), talia kart do... flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w... dziennikarkę! (...) Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło...

Niestety, zważywszy na aktualne obostrzenia, swoich 40. urodzin Anna Mucha nie spędzi się na deskach teatru.

Czterdziestkę miałam świętować na scenie i w gronie najbliższych... No to mam co chciałam! - dodała.
 

W komentarzach fani składali aktorce najlepsze życzenia oraz docenili zamieszczone przez nią fotografie.

Wszystkiego Najlepszego! PS. Też kiedyś przypominałam chłopca.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech się spełni 99 marzeń, a jedno niech zostanie, by mogła Pani dalej marzyć.
Wszystkiego, co najpiękniejsze. A czterdziestka jest super wiem, co mówię.

Dołączamy się do życzeń internautów. Sto lat!

Więcej o: