Anna Mucha w nowej fryzurze bawi się z dziećmi w szeryfa. Internauci komplementują: Co za zmiana! Zdecydowanie na plus

Anna Mucha podzieliła się ze swoimi obserwatorami sposobem na zabicie nudy w czasie siedzenia w domu. Przy okazji pokazała się w nowej fryzurze.

Anna Mucha podobnie jak miliony polskich rodziców spędza większość swojego czasu z dziećmi w domu. Szkoły, przedszkola i żłobki są zamknięte, więc są oni postawieni pod ścianą i muszą zagospodarować dzieciom czas. Po kilku dniach mogą wyczerpać się pomysły i opaść siły, jednak nie dla Anny Muchy, która na Instagramie pochwaliła się nową zabawą, jaką wymyśliła dla swoich pociech. Przy okazji zaprezentowała się w grzywce, co nie umknęło oczom komplementujących jej fanów. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha ma dość izolacji w domu. Wrzuciła nagranie z synem i krzyczy: Ja chcę do pracy! Wideo komentuje Kurdej-Szatan

Anna Mucha w nowej fryzurze

Jurorka "Dance Dance Dance" znalazła idealny sposób na zabawę, podczas której jej dzieci będą mogły się wyżyć. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym w stroju szeryfa trzyma w ręku zabawkowy pistolet. Co ciekawe, jej pociechy są związane rurą od odkurzacza, co wygląda komicznie. 

I jak sobie dajecie radę z szarańczą w domu? Ja dziś byłam Killem Billem i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę. A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne rodeo - napisała pod postem aktorka. 
 

Uwagę internautów zwróciła nowa fryzura aktorki. Anna Mucha po kilku latach przerwy ponownie zdecydowała się na prostą grzywkę. Fanom taka zmiana bardzo się podoba.

Prawie nie poznałem Pani. W tej grzywce wygląda Pani jak 20-latka.
Pięknie z grzywką. Bardzo pasuje Ci Aniu.
Co za zmiana! Zdecydowanie na plus - piszą pod zdjęciem fani. 

Anna Mucha lubi eksperymentować z wizerunkiem, więc domniemamy, że jeszcze nieraz nas zaskoczy.

RG