Blanka Lipińska i Baron przyłapani na czułościach w ekskluzywnym butiku. Scena niczym z powieści "365 dni"

Miłość Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona kwitnie. Tym razem para wybrała się do luksusowego butiku na wspólne zakupy. Nie obyło się bez czułości.

Blanka Lipińska i Aleksander Baron opuścili dom w ten piękny i słoneczny dzień. Wybrali się do jednego z najbardziej luksusowych butików w Warszawie Moliera 2. Para wyszła obładowana torbami. Co takiego kupiła celebrytka?

Blanka Lipińska i Baron w drogim butiku

Wraz ze zmniejszeniem obostrzeń wywołanych pandemią do życia powróciło wiele sklepów z ubraniami. Te najbardziej ekskluzywne, są szczególnie oblegane przez gwiazdy. Nic więc dziwnego, że pojawiła się tam także Blanka Lipińska. Odpoczynek od zakupów nasilił potrzebę posiadania nowych i drogich kreacji, a Blance z pewnością znudziło się chodzenie w jednej koszulce.

W szał zakupów czynnie zaangażował się partner Blanki. Aleksander wybrał dla niej króciutką białą sukienkę. Sprawdziliśmy, ile kosztuje.

Baron wybrał dla Blanki sukienkę za prawie 3000 złotych. Oczywiście przed przeceną, choć w tak luksusowym butiku cena nie dziwi. Aktualnie najdroższa w ofercie sukienka kosztuje 17800.

Przypomnijmy, że Blanka Lipińska jest jedną z najchętniej czytanych polskich autorek i jednocześnie jedną z najlepiej zarabiających pisarek, a jej powieść erotyczna "365 dni" stała się bestsellerem i doczekała się ekranizacji.

Blanka i Alek nie mogli się od siebie oderwać

Jak widać, Baronowi szybko znudziło się wyszukiwanie strojów dla Blani i zachciało mu się pieszczot. Para pozwoliła sobie na odrobinę czułości w butiku, które z powodzeniem mogły przerodzić się w kolejną część powieści Lipińskiej. Czyżby posunęli się o krok za daleko?

Po dużej dawce przyjemności para udała się do samochodu w maseczkach ochronnych, których Aleksander jest zagorzałym przeciwnikiem. 

Noszenie maseczki, kiedy jesteś zdrowy, jest bezsensowne - mówił muzyk w ostatnim wywiadzie dla "Gali".

Czyżby Alek robił to po prostu z miłości do Blanki?

Co Blanka Lipińska mówi na temat ekranizacji "365 dni"?

Zobacz wideo