Mama Blanki Lipińskiej komentuje napis na bluzie Barona. Odnosi się też do opinii, że jest ładniejsza od córki

Blanka Lipińska przebywa w rodzinnym domu z Baronem. Poprosiła mamę o komentarz w sprawie napisu na bluzie chłopaka. Takiej odpowiedzi Małgorzaty Lipińskiej nikt się chyba nie spodziewał.

Blanka Lipińska zdecydowała się opuścić stolicę i odwiedzić swój rodzinny dom w Puławach. Podczas tej wizyty zdążyła pokazać już fanom, jak wyglądała jako nastolatka. Okazało się, że do domu rodziców autorki zawitał również jej ukochany, Baron. Uwadze internautów nie umknął jednak odważny napis, jaki muzyk miał umieszczony na bluzie podczas pobytu u teściów.

Zobacz wideo

Mama Blanki Lipińskiej komentuje bluzę Barona

Gitarzysta zespołu Afromental podczas wizyty u rodziców swojej ukochanej założył bluzę z napisem "First sex, second love". Część obserwatorów autorki zbulwersowało się tym faktem. Blanka Lipińska postanowiła skonfrontować mamę z opiniami Internautów.

Jak Aleksander mógł ubrać bluzę z takim napisem, jadąc do teściów? - zapytała dziewczyna Barona.

Ale to był ładny napis - zaczęła nieśmiało mama autorki.

Chyba ktoś jeszcze ma taka bluzę, prawda? Kto ma taka bluzę? Przyznaj się mamo - nie odpuszczała Blanka Lipińska.

Ja mam taką bluzę - wyznała mama pisarki.

Dalej Małgorzata Lipińska odniosła się do samego przekazu, jaki niesie ze sobą owy napis. Blanka Lipińska nie omieszkała się przetłumaczyć go jako: "najpierw bzyka twoją córkę, później kocha".

Trzeba szanować ludzi, którzy mają odmienne zdanie - skwitowała przyszła teściowa (?) Barona.

 

Mama Blanki Lipińskiej jest ładniejsza od córki?

Wielu internautów wie, że mama autorki jest bardzo piękną kobietą. Po raz pierwszy wszyscy mięli okazję się o tym przekonać przy okazji premiery filmu "365 dni", a w połowie marca Lipińskie udzieliły wspólnego wywiadu. Ostatnio obserwatorzy Blanki stwierdzili, że jej mama jest od niej ładniejsza. Dziewczyna Barona postanowiła podjąć także i ten temat:

Wszyscy się zachwycają, że jesteś ładniejsza - ubolewała na InstaStories Lipińska. 

Bo oni chcą tobie dopiec - pocieszała córkę mama.

Doceniamy skromność Małgorzaty Lipińskiej!