Premiera filmu "365 dni". Blanka Lipińska pozowała na ściance z rodzicami. Wiedzieliście, że ma tak piękną mamę?

W czwartek wieczorem odbyła się premiera filmu "365 dni". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć najważniejszych osób dla Blanki Lipińskiej, czyli rodziców.

W czwartek wieczorem miała miejsce premiera filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej. "365 dni" opowiada o niecodziennej i bardzo namiętnej relacji między Massimo a Laurą. Główni aktorzy, jak i sama pisarka, pojawili się na czerwonym dywanie w wyjątkowych kreacjach. Na ściance nie zabrakło również rodziców Lipińskiej. Spójrzcie tylko jacy są podobni!

Premiera "365 dni". Blanka pozowała z rodzicami

Blanka i jej rodzice chętnie pozowali fotoreporterom do zdjęć. My patrzymy na mamę, Małgorzatę Lipińską, i już doskonale wiemy, po kim pisarka odziedziczyła swoją delikatną i kobiecą urodę. Kobieta postawiła na długą suknię w odcieniu pudrowego różu. Włosy spięła w lekko roztargniony kok. Delikatny makijaż dodał jej zmysłowej elegancji.

Tata Blanki, Grzegorz Lipiński, zdecydował się na sprawdzoną klasykę. W czarnym garniturze oraz półgolfie w tym samym kolorze wyglądał świetnie.

Premiera filmu 365 dniPremiera filmu 365 dni KAPiF

A jak Wam podobają się stylizacje rodziców? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Blanka Lipińska zła na fotoreportera

Ostatnio pisarka pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku, gdzie spotkała ją skandaliczna sytuacja. Jeden z fotoreporterów nazwał ją w bardzo wulgarny sposób, co nie spodobało się Lipińskiej. Nie czekała długo i po chwili zwróciła mu uwagę na niestosowne zachowanie. Byliśmy tam również my, dlatego pisarka opowiedziała nam o swoich odczuciach. Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.

Również główna aktorka filmu "365 dni" spotkała się z podobnym zachowaniem. Jeden z dziennikarzy podczas wywiadu zadawał jej żenujące i seksistowskie pytania. Jak się wtedy czuła? Przeczytajcie TUTAJ.

KB

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej są dostępne w formie e-booków w Publio.pl >>