Internautka kpi z Blanki Lipińskiej. ''Czyżby dopasowanie do rap chłopaka?''. Celebrytka odpowiedziała i zamknęła jej usta

W ostatnim czasie Blanka Lipińska coraz częściej pokazuje się w czapce z daszkiem. Zmiana stylu nie spodobała się jednej z internautek. Pisarka szybko zareagowała i zdradziła, dlaczego chowa włosy.

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co chwila publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Okazuje się, że nie zawsze są oni przychylni. Niedawno jedna z obserwatorek skrytykowała styl pisarki. Nie trzeba było długo czekać na jej odpowiedź.

Zobacz wideo Blanka Lipińska zakrywa odrosty

Blanka Lipińska tłumaczy się ze zmiany stylu

Blanka Lipińska ma grono wiernych fanów, którzy od początku wspierają jej karierę i zaczytują się w jej erotycznych powieściach. Gwiazda na swoim Instagramie przedstawia zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Odkąd oficjalnie potwierdziła związek z Baronem, na jej mediach społecznościowych co chwila pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Mogliśmy podziwiać już poranki zakochanej pary, a także romantyczne kolacje przy świecach. Tym razem Blanka nagrała InstaStories ze swojego samochodu. Miała na sobie bluzę projektu Łukasza Jemioła, a także czapkę z daszkiem. Jej stylizacja nie spodobała się jednej z fanek, która postanowiła dać wyraz swojemu niezadowoleniu. 

Cóż za zmiana stylu, czyżby dopasowanie się do rap chłopaka? Jako fanka wolę cię w Twojej wersji, czyli elegancka, w dresie lub seksi - napisała internautka.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska screen z InstaStories @blanka_lipinska

Blanka słynie ze swojego niepokornego charakteru i udostępniła tę wiadomość prywatną na swoim InstaStories. W kilku słowach odniosła się do krytyki i wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na niecodzienną stylizację. Okazuje się, że powód był banalny. Pisarka próbowała ukryć odrost. Jak wiemy nie może wybrać się do fryzjera, więc zastosowała domowe sposoby na to, by zamaskować odrastające włosy.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com/blanka_lipinska

W końcu Blanka postanowiła ufarbować włosy w domowych warunkach i pozbyć się niechcianego odrostu. Relację pokazała na InstaStories, jednak do tej pory nie pochwaliła się efektami. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty domowej metamorfozy! 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska screen z instagram.com/blanka_lipinska

Więcej o: