Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia. Tak wyglądała jako nastolatka. "Gruba, ale urocza"

Blanka Lipińska udała się do rodzinnego domu, a fanom zaprezentowała archiwalne fotografie. Zobaczcie, jak zmieniła się autorka książki "365 dni".

Blanka Lipińska opuściła Warszawę i wyjechała do rodzinnego domu w Puławach. Jednak to nie oznacza, że przestała dbać o swoich obserwatorów. Pisarka erotycznych powieści co chwila publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych i pozostaje ze swoimi wielbicielami w stałym kontakcie. Tym razem zrezygnowała z opowieści dotyczących związku z Baronem i skupiła się wyłącznie na sobie. Niedawno pochwaliła się zdjęciami, które znajdują się u jej rodziców. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia

Gwiazdy co chwila publikują za pośrednictwem mediów społecznościowych stare zdjęcia. Niektóre z nich zmieniły się na przestrzeni lat, w czym pomogły im również operacje plastyczne. Podobnie było w przypadku Blanki Lipińskiej, która nigdy nie kryła się z tym, że korzystała z zabiegów upiększających, a chirurgia plastyczna nie jest jej obca. W jej przypadku zdjęcia sprzed lat wzbudzają wielkie zainteresowanie fanów. Celebrytka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc uraczyła obserwatorów kolejną dawką archiwalnych fotografii. Nie obyło się bez komentarza samej zainteresowanej. Okazuje się, że Blanka potrafi być wobec siebie samokrytyczna, co z pewnością dla wielu osób będzie niemałym zaskoczeniem.

Blanka, Blanka, Blanka... Tu muszę przyznać, że naprawdę byłam urocza. Gruba, ale urocza - powiedziała, pokazując stare zdjęcia.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com/blanka_lipinska

Trzeba przyznać, że pisarka zmieniła się na przestrzeni lat. Zmieniły się również proporcje jej twarzy. Wszystko przez to, że już w dorosłym życiu zdecydowała się na wycięcie torebek tłuszczowych z policzków. 

Więcej o:
Komentarze (38)
Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia. Tak wyglądała jako nastolatka. "Gruba, ale urocza"
Zaloguj się
 • anty_populista

  Oceniono 25 razy 23

  czy będzie coś o uroczej pracy pani Blanki w sopockim klubie the roof, gdzie upijano, narkotyzowano i stręczono 13, 14 latki? dla zainteresowanych - sprawa "zatoki sztuki" w Sopocie, w sieci jest pełno szczegółów, pracodawcy pani Blanki już siedzą za gwałty i inne tego typu "zabawy". Mam rozumieć że pani Blanka nie wiedziała, czym zajmuje się jej szef i co dzieje się w pokoikach obok klubu w którym była managerką? Rzygać się chce, kogo lansujecie.

 • j-a-ga

  Oceniono 13 razy 11

  Kolejna z dietą zmieniająca rysy twarzy 😁

 • syriusz.wila

  Oceniono 11 razy 9

  Czyli jednak Blanko nie zawsze byłaś kaczorem.

 • gama01

  Oceniono 7 razy 7

  365 nie oznacza, ze codziennie musicie cos o niej publikowac. Co w tej Pani jest oprocz wypocenia grafomanskiej erotyki dla zarumienionych nastolatek?

 • antymoher64

  Oceniono 7 razy 7

  Jedna książka o dupczeniu i sława na całą Wolskę. Taki kraj, jacy bohaterowie.

 • nudnezyciezzz

  Oceniono 7 razy 7

  Sama przyznała że miała wycinany tłuszcz z policzków, oraz że jest zrobiona na tyle na ile ją stać. Także masz pieniądze, możesz więcej. Nie ma się czym zachwycać ani o czym pisać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX