Nicole Scherzinger od lat zachwyca urodą. W końcu i ona odkryła zamiłowanie do operacji plastycznych. Przypomina jeszcze siebie?

Pamiętacie czasy, kiedy Nicole Scherzinger była uważana za jedną z piękniejszych kobiet na świecie? Gwiazda kilka lat temu postanowiła rozpocząć korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Zmieniła się diametralnie. Spójrzcie sami.
The Pussycat Dolls The Pussycat Dolls EastNews

Gwiazda The Pussycat Dolls

Nicole karierę rozpoczęła od wygranej w znanym za granicą talent-show, "Popstars". Następnie wstąpiła do 5-osobowego girlsbandu i z zespołem The Pussycat Dolls podbijała listy przebojów.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger EastNews

Kariera solowa

W 2009 roku zespół zawiesił działalność. Amerykanka postanowiła więc wyruszyć na podbój przemysłu muzycznego z solowym materiałem. Niestety, każda kolejna płyta okazywała się klapą. Nie bez powodu mówi się jednak, że Nicole to jedna z najbardziej niedocenionych artystek na świecie.

Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton EastNews

Związek z Lewisem Hamiltonem

Wokalistka jest przepiękna, a więc od zawsze była adorowana przez przystojnych mężczyzn. Najpopularniejszy jej związek to ten z kierowcą wyścigowym, Lewisem Hamiltonem. Złośliwi twierdzą, że to przez niego w stu procentach nie potrafiła skupić się na muzyce.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Fot. nicolescherzinger/Instagram

Jurorka "The X Factor"

Zmiany zaczęły być zauważalne, kiedy wokalistka wzięła udział w programie "The X Factor". Jako jurorka kilku brytyjskich edycji, jednej amerykańskiej i australijskiej, na świeczniku była niemalże bez przerwy.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Forum / Forum, Backgrid USA

Zmiana rysów twarz

W ciągu kilku lat twarz artystki przeszła olbrzymią metamorfozę. Niestety, nie była to dobra zmiana. Wystarczy spojrzeć chociażby na usta Nicole. Są większe, o co przecież chodzi w ich powiększaniu, ale i bardzo spuchnięte, czego panie starają się unikać.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Forum

"Nowa" Nicole

Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Zaczęła korzystać z nich tak często, że fani śmią twierdzić, że chyba przestała to kontrolować. Najnowsze zdjęcia zrobione przez paparazzi są tego najlepszym dowodem.

Nicole Scherzinger
Forum

Uważacie, że nadal jest piękną i atrakcyjną kobietą, tak jak kiedyś?

CW, KB

Więcej o: