"365 dni": pikantny zwiastun filmu Blanki Lipińskiej. Nareszcie więcej szczegółów

W internecie udostępniony został drugi zwiastun filmu "365 dni" na podstawie prozy Blanki Lipińskiej. Pierwsza zapowiedź w ciągu dwóch tygodniu odtworzona została ponad dwa miliony razy. Najnowszy zwiastun ma szansę przebić ten wynik, ponieważ zdradza jeszcze więcej szczegółów produkcji.

Premiera filmu "365 dni' zaplanowana została na 7 lutego. Ekranizacja bestsellerowej i kontrowersyjnej powieści Blanki Lipińskiej od samego początku budzi wiele emocji. Dwa tygodnie temu producenci udostępnili pierwszy zwiastun filmu. Teraz w internecie pojawiła się druga zapowiedź produkcji.

"365 dni" Blanki Lipińskiej - drugi zwiastun filmu

W kolejnym zwiastunie filmu pojawiło się wiele nowych, niepokazywanych dotychczas scen. W rolach głównych występują Anna-Maria Sieklucka (Lara) i Michele Morrone (Massimo).

 

Film opowiada historię Lary, która ze znajomymi i partnerem wyjeżdża na Sycylię, gdzie próbuje ratować swój związek. Na miejscu zostaje porwana przez bossa lokalnej mafii. Massimo daje kobiecie 365 dni na pokochanie go. Jeśli w ciągu roku się w nim nie zakocha, to będzie mogła od niego odejść.

Poza zwiastunami opublikowany został także pierwszy singiel promujący film. "Feel it" został nagrany przez Michele Morrone'a i w nim także znajduje się wiele ujęć z planu "365 dni". Płyta z muzyką trafi do sprzedaży 14 lutego 2020 roku. Będzie nosiła tytuł "Dark Room".

Więcej o: