Angelina Jolie i Colin Farrell są razem?! Para ma potajemnie spotykać się od miesięcy. "Oboje są bardzo podekscytowani"

Collin Farrell i Angelina Jolie ponownie są parą? Jeden z tabloidów donosi, że aktorzy z "Aleksandra" postanowili dać sobie drugą szansę. Swój romans już od dawna mają trzymać w tajemnicy.

Czy Collin Farrell i Angelina Jolie znowu są razem? Od kilku miesięcy takie doniesienia pojawiają się w amerykańskich tabloidach. Słowa informatora, do którego dotarł tygodnik "OK!", wydają się potwierdzać te informacje. Czyżby, po ponad 15 latach, aktorzy postanowili dać sobie drugą szansę?

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę.

Angelina Jolie i Collin Farrell są razem?

Colin Farrell jest prawdziwym hollywoodzkim amantem, który na swoim koncie ma wiele romansów i złamanych serc. Do grona licznych wybranek przystojnego aktora należały m.in. Lindsay Lohan, Britney Spears czy Alicja Bachleda-Curuś, z którą gwiazdor doczekał się syna, Henry'ego Tadeusza. Angelina Jolie zaś przez wiele lat związana była z Bradem Pittem, a owocem ich miłości jest trójka dzieci. Oprócz nich wychowywali także wspólnie troje adoptowanych.

Od jakiegoś czasu amerykańskie tabloidy donoszą, jakoby aktorzy po prawie 15 latach ponownie dali sobie szansę. Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Collin Farrel mieli romans w latach 2003-2004, kiedy to poznali się na planie filmu "Aleksander".

Angelina Jolie, Colin Farrell w filmie 'Alexander'Angelina Jolie, Colin Farrell w filmie 'Alexander' INTERFOTO/NG Collection/Forum

Teraz magazyn "OK!" twierdzi, że aktorska para spotyka się ze sobą w tajemnicy od kilku miesięcy, a na dowód przytacza słowa swojego informatora:

Oboje są bardzo podekscytowani, że znowu mogą spróbować i sprawdzić, co się stanie – twierdziło źródło.

Wcześniej "Grazia" informowała, że Jolie i Farrell zbliżyli się do siebie podczas rozwodu aktorki z Bradem Pittem, temat ponownego romansu podjął również RadarOnline.

Warto dodać, że sami zainteresowani nie odnieśli się do tych doniesień. Z pewną dozą nadziei liczymy jednak, że pogłoski okażą się prawdziwe. W końcu stara miłość nie rdzewieje!

Więcej o:
Komentarze (18)
Angelina Jolie i Colin Farrell są razem?! Para ma potajemnie spotykać się od miesięcy
Zaloguj się
 • paulproteus

  Oceniono 10 razy 8

  Ta córuś nie za piękna, ale żeby taką gorylicę sobie wziąć?

 • andrew-live

  Oceniono 10 razy 8

  PRZESTAŃCIE O TEJ PANI PISAĆ ,CO ONI WIDZĄ W NIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • white_lake

  Oceniono 4 razy 4

  Hahaha, biedny Colin, w tej blond peruce jak wioskowy głupek wyglądał.

 • e-grazus

  Oceniono 6 razy 4

  to sa chorzy ludzie

 • andrzej.duxa

  Oceniono 3 razy 3

  to mozliwe, Colin stuka wszytsko jak leci

 • 20portal

  Oceniono 2 razy 2

  Farell wygląda jak niepełnosprawny umysłowo, dlatego się nie dziwię.
  Media zachodnie: "Kiedy mądrzy ludzie ostrzegali przed mogącą się pojawić groźną dla całego świata pandemią, to dla mediów ważniejszy był biust Angeliny.".
  A było to w 2018 roku.To są "znaki" obecnych popapranych czasów. Na dzisiaj bilans jest taki: cycki = setki tysięcy zgonów + gigantyczny krach gospodarczy.
  Opłaca się być idiotą?

 • yuraathor

  Oceniono 2 razy 2

  pytanie z fizyki;
  kiedy para jest nasycona?
  odp; kiedy wstają z łóżka i oboje są uśmiechnięci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX