Angelina Jolie i Colin Farrell są razem?! Para ma potajemnie spotykać się od miesięcy. "Oboje są bardzo podekscytowani"

Collin Farrell i Angelina Jolie ponownie są parą? Jeden z tabloidów donosi, że aktorzy z "Aleksandra" postanowili dać sobie drugą szansę. Swój romans już od dawna mają trzymać w tajemnicy.

Czy Collin Farrell i Angelina Jolie znowu są razem? Od kilku miesięcy takie doniesienia pojawiają się w amerykańskich tabloidach. Słowa informatora, do którego dotarł tygodnik "OK!", wydają się potwierdzać te informacje. Czyżby, po ponad 15 latach, aktorzy postanowili dać sobie drugą szansę?

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę.

Angelina Jolie i Collin Farrell są razem?

Colin Farrell jest prawdziwym hollywoodzkim amantem, który na swoim koncie ma wiele romansów i złamanych serc. Do grona licznych wybranek przystojnego aktora należały m.in. Lindsay Lohan, Britney Spears czy Alicja Bachleda-Curuś, z którą gwiazdor doczekał się syna, Henry'ego Tadeusza. Angelina Jolie zaś przez wiele lat związana była z Bradem Pittem, a owocem ich miłości jest trójka dzieci. Oprócz nich wychowywali także wspólnie troje adoptowanych.

Od jakiegoś czasu amerykańskie tabloidy donoszą, jakoby aktorzy po prawie 15 latach ponownie dali sobie szansę. Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Collin Farrel mieli romans w latach 2003-2004, kiedy to poznali się na planie filmu "Aleksander".

Angelina Jolie, Colin Farrell w filmie 'Alexander'Angelina Jolie, Colin Farrell w filmie 'Alexander' INTERFOTO/NG Collection/Forum

Teraz magazyn "OK!" twierdzi, że aktorska para spotyka się ze sobą w tajemnicy od kilku miesięcy, a na dowód przytacza słowa swojego informatora:

Oboje są bardzo podekscytowani, że znowu mogą spróbować i sprawdzić, co się stanie – twierdziło źródło.

Wcześniej "Grazia" informowała, że Jolie i Farrell zbliżyli się do siebie podczas rozwodu aktorki z Bradem Pittem, temat ponownego romansu podjął również RadarOnline.

Warto dodać, że sami zainteresowani nie odnieśli się do tych doniesień. Z pewną dozą nadziei liczymy jednak, że pogłoski okażą się prawdziwe. W końcu stara miłość nie rdzewieje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.