Wyszło na jaw, jak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta. "Była kompletnie naga"

Po wielu latach dowiedzieliśmy się, jak Angelina Jolie owinęła sobie wokół palca Brada Pitta. Aktorka posunęła się do bardzo odważnych działań.

Brad Pitt poznał Angelinę Jolie na planie filmu "Pan i Pani Smith" w 2004 roku. Dzięki tej roli życie prywatne aktora zmieniło się o 180 stopni, bowiem zakochał się w Angelinie, co poskutkowało rozwodem z Jennifer Aniston, której był wówczas mężem. Para zaczęła spotykać się tuż po zakończeniu pracy nad filmem, a owocem ich miłości jest trójka biologicznych dzieci. Mimo że ich związek to już przeszłość, na światło dzienne wychodzą nowe fakty dotyczące początku ich znajomości. To Angelina Jolie uwiodła Pitta i to przy użyciu metod, którym ciężko byłoby się oprzeć niejednemu mężczyźnie. 

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie z córką na zakupach. Aktorka była bardzo radosna, za to Vivienne... Chyba nie chce być tak sławna jak mama

Jak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta? 

"US Weekly" dotarło do osoby, która wówczas pracowała z parą aktorów na planie. Anonimowy informator zdradził tabloidowi, że to Angelina Jolie przejęła inicjatywę i usidliła Pitta. Zazwyczaj aktorzy podczas kręcenia intymnych scen zakładają na siebie cielistą bieliznę, która daje złudzenie nagości. W przypadku Angeliny było zupełnie inaczej.

W trakcie sceny seksu była kompletnie naga - zdradził informator.
Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Aktorka osiągnęła swój cel i odbiła Brada Jennifer Aniston, jednak po latach sama rozwiodła się z aktorem i to w niezbyt miłych okolicznościach. Byli kochankowie walczą w sądzie o prawa do opieki nad dziećmi i komunikują się jedynie poprzez prawników. A miało być tak pięknie...

RG