Daniel Olbrychski zdenerwował Angelinę Jolie. Nie przebierała w słowach. ''Bądź łaskaw się odpier**lić''

Daniel Olbrychski w 2010 roku zagrał w filmie ''Salt'', w którym mogliśmy podziwiać także Angelinę Jolie. W najnowszym wywiadzie z Agatą Młynarską opowiedział zabawną anegdotę z tych czasów.

Daniel Olbrychski miał okazję współpracować z Angeliną Jolie na planie filmu ''Salt'' w reżyserii Phillipa Noyce'a. Wcielił się w postać rosyjskiego szpiega - Wasilija Orłowa. Chociaż ta rola nie była brawurowa, to aktor od lat wraca pamięcią do tego momentu w swojej karierze. W końcu nieczęsto zdarza się pracować z gwiazdami światowego formatu. Po latach Olbrychski zdradził, że między nim a piękną aktorką doszło do mało przyjemnej wymiany zdań.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Daniel Olbrychski naraził się Angelinie Jolie

Agata Młynarska rozpoczęła cykl wywiadów w internecie, do których zaprasza gości ze świata filmu, sztuki i kultury. Ostatnio rozmawiała z Danielem Olbrychskim, a także jego żoną -  Krystyną Demską-Olbrychską. Gwiazdor przytoczył sporo anegdot ze swojego życia, a jedna z nich dotyczyła współpracy z Angeliną Jolie

Na końcowym etapie prac nad realizacją filmu "Salt" aktorzy musieli dograć kilka zdań do postsynchronów. Ich rozmowa przeprowadzona została wirtualnie. Olbrychski opowiedział, co zaszło między nim a aktorką.

Ją ściągnęli w Los Angeles do studia, a ja u nas na Żurawiej byłem w studiu Radia Zet. U mnie była 12 czy 14 po południu, a tam o wiele godzin wcześniej. Nie widzieliśmy się, tylko się słyszeliśmy. Słyszeliśmy reżysera i słyszałem Angie, a ona mnie - powiedział.

Aktor chciał być szarmancki i postanowił skomplementować wygląd Angeliny. Problem w tym, że jej nie widział, więc jego miłe słowa były znacznie przesadzone. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Jolie, która nie przebierała w słowach i powiedziała wprost, co o tym myśli.

 Powiedziałem na oślep "You look terrifical", czyli "Wyglądasz fantastycznie", chociaż jej nie widziałem. Na co ona: "Please be so kidness to f**k off", czyli "Bądź łaskaw się odpier**lić" - wspomina aktor.

Olbrychski wypowiadał się o Jolie w samych superlatywach i nawet podczas rozmowy z Agatą Młynarską doceniał jej urodę. Przyznał, że jest ''bezczelnie piękna'' i inne kobiety mogą na nią spoglądać z zazdrością, ale nie znajdą żadnej skazy w jej wyglądzie. Cóż, najwidoczniej Angelina nie doceniła komplementów kolegi zza oceanu.