Daniel Olbrychski zdenerwował Angelinę Jolie. Nie przebierała w słowach. ''Bądź łaskaw się odpier**lić''

Daniel Olbrychski w 2010 roku zagrał w filmie ''Salt'', w którym mogliśmy podziwiać także Angelinę Jolie. W najnowszym wywiadzie z Agatą Młynarską opowiedział zabawną anegdotę z tych czasów.

Daniel Olbrychski miał okazję współpracować z Angeliną Jolie na planie filmu ''Salt'' w reżyserii Phillipa Noyce'a. Wcielił się w postać rosyjskiego szpiega - Wasilija Orłowa. Chociaż ta rola nie była brawurowa, to aktor od lat wraca pamięcią do tego momentu w swojej karierze. W końcu nieczęsto zdarza się pracować z gwiazdami światowego formatu. Po latach Olbrychski zdradził, że między nim a piękną aktorką doszło do mało przyjemnej wymiany zdań.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Daniel Olbrychski naraził się Angelinie Jolie

Agata Młynarska rozpoczęła cykl wywiadów w internecie, do których zaprasza gości ze świata filmu, sztuki i kultury. Ostatnio rozmawiała z Danielem Olbrychskim, a także jego żoną -  Krystyną Demską-Olbrychską. Gwiazdor przytoczył sporo anegdot ze swojego życia, a jedna z nich dotyczyła współpracy z Angeliną Jolie. 

Na końcowym etapie prac nad realizacją filmu "Salt" aktorzy musieli dograć kilka zdań do postsynchronów. Ich rozmowa przeprowadzona została wirtualnie. Olbrychski opowiedział, co zaszło między nim a aktorką.

Ją ściągnęli w Los Angeles do studia, a ja u nas na Żurawiej byłem w studiu Radia Zet. U mnie była 12 czy 14 po południu, a tam o wiele godzin wcześniej. Nie widzieliśmy się, tylko się słyszeliśmy. Słyszeliśmy reżysera i słyszałem Angie, a ona mnie - powiedział.

Aktor chciał być szarmancki i postanowił skomplementować wygląd Angeliny. Problem w tym, że jej nie widział, więc jego miłe słowa były znacznie przesadzone. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Jolie, która nie przebierała w słowach i powiedziała wprost, co o tym myśli.

 Powiedziałem na oślep "You look terrifical", czyli "Wyglądasz fantastycznie", chociaż jej nie widziałem. Na co ona: "Please be so kidness to f**k off", czyli "Bądź łaskaw się odpier**lić" - wspomina aktor.

Olbrychski wypowiadał się o Jolie w samych superlatywach i nawet podczas rozmowy z Agatą Młynarską doceniał jej urodę. Przyznał, że jest ''bezczelnie piękna'' i inne kobiety mogą na nią spoglądać z zazdrością, ale nie znajdą żadnej skazy w jej wyglądzie. Cóż, najwidoczniej Angelina nie doceniła komplementów kolegi zza oceanu.

Więcej o:
Komentarze (71)
Daniel Olbrychski zdenerwował Angelinę Jolie. Nie przebierała w słowach. ''Bądź łaskaw się odpier**lić''
Zaloguj się
 • nador

  Oceniono 20 razy 18

  Daniel zna angielskim równie dobrze jak Ewa Minge - też terifikal z wyglądu. Senk ju from ze mounteins !

 • edom_26

  Oceniono 21 razy 15

  You look terrifical - nie stosuje sie non-action look + adverb. Na upartego moze to byc zrozumiane opacznie czyli wygladasz jak potwor. Reakcja AJ wiec do konca nie dziwi.
  Daniel, you're a dick!

 • bamapo

  Oceniono 14 razy 12

  Na co Daniel odpowiedział: Don't tear yourself! And don't make a village! Thank you from the mountain.

 • jakeww

  Oceniono 13 razy 11

  Najlepsze w tej historii jest to że Daniel do dziś nie poprawił się na terrific

 • only.win7

  Oceniono 13 razy 11

  "Please be so kidness to f**k off"" A nie powinno być "Please be so kidney"?
  Please be so kind.

 • jakeww

  Oceniono 10 razy 10

  Niezłe to please be so kindness

 • piki1

  Oceniono 8 razy 8

  Mogła mu odpowiedzieć: "thank you from the mountain", albo "shit goes around my"

 • xysieq

  Oceniono 7 razy 7

  Terrifical? Kidness? Naprawdę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX