Daniel Olbrychski miał wypadek. Jak donosi Polsat News, aktor zderzył się z oplem. Artysta jechał na skuterze środkiem polnej drogi nieopodal stadniny w Żółwinie. Według nieoficjalnych informacji, nie miał włączonych świateł.
Aktor odniósł obrażenia - czytamy na polsatnews.pl.
Po wypadku Olbrychski nie stracił przytomności. Był jednak potłuczony i zakrwawiony. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach udzielili aktorowi pomocy. Doniesienia te w rozmowie z Polsat News potwierdziła żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.
Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - poinformowała.
Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym - dodała Demska-Olbrychska.
Zdarzenie to potwierdziła także Komenda Stołeczna Policji.
Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi - powiedziała polsatnews.pl podinsp. Magdalena Bieniak z zespołu prasowego komendy.
MM
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie <<<<
Księgowa z Warszawy wygrała "Milionerów", a Polsat ją zablokował. Wygadała się o ważnym zapisie w umowie
Chuck Norris nie żyje. Słowa rodziny aktora poruszają
Chuck Norris kilka dni przed śmiercią opublikował emocjonalne nagranie. "Nie starzeję się"
32-letnia córka Agnieszki Pilaszewskiej też jest aktorką. Gra w nowej odsłonie kultowego serialu
W tym domu mieli zamieszkać Wiśniewscy. Budowa willi miała ich poróżnić
Kalina Jędrusik była jej ciocią. Teraz mieszka w pałacu i wystąpi w "Damach i wieśniaczkach"
Prawda o "Kuchennych rewolucjach" wyszła na jaw. Wiadomo, kto płaci za metamorfozy restauracji
Nie żyje Halina Kowalska-Nowak. Aktorka miała 84 lata
Andrzej z Plutycz pokazał paczkę od widza. Internauci byli bezlitośni