Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze. "Odniósł obrażenia". Nieoficjalnie: jechał bez świateł

Jak poinformował Polsat News, Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze niedaleko stadniny w Żółwinie. Aktor zderzył się z oplem.

Daniel Olbrychski miał wypadek. Jak donosi Polsat News, aktor zderzył się z oplem. Artysta jechał na skuterze środkiem polnej drogi nieopodal stadniny w Żółwinie. Według nieoficjalnych informacji, nie miał włączonych świateł. 

Aktor odniósł obrażenia - czytamy na polsatnews.pl.

Daniel Olbrychski miał wypadek

Po wypadku Olbrychski nie stracił przytomności. Był jednak potłuczony i zakrwawiony. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach udzielili aktorowi pomocy. Doniesienia te w rozmowie z Polsat News potwierdziła żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - poinformowała.
Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym - dodała Demska-Olbrychska.

Zdarzenie to potwierdziła także Komenda Stołeczna Policji.

Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi - powiedziała polsatnews.pl podinsp. Magdalena Bieniak z zespołu prasowego komendy.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie <<<<