Angelina Jolie na pierwszym wyjściu z dziećmi. Wyglądała wspaniale, spójrzcie tylko na ten uśmiech

Angelina Jolie w ostatnim czasie rzadko udzielała się w życiu publicznym. Stroniła od publicznych wyjść, ukrywała również dzieci. Jednak teraz zrobiła wyjątek. Zabrała córki na występ Cirque du Soleil "Volta" w Los Angeles.

Podczas gdy były mąż Angeliny - Brad Pitt był ostatnio w centrum uwagi, dzięki wielu nagrodom, jakie zdobył, Angelina w tym czasie pozostawała w cieniu. Teraz wraz z córkami Zaharą i Vivienne udała się na występ Cirque du Soleil "Volta", co zostało uwiecznione na zdjęciach członków grupy. Dziewczyny prezentowały się świetnie. 

Angelina Jolie z córkami 

Angelina na zdjęciu pozuje wraz z obsadą akrobatycznego show i córkami. Zdjęcie udostępniła członkini obsady, Paola Fraschini.

Ok. Nigdy nie myślałam, że mogę spotkać Angelinę Jolie! Przyszła zobaczyć program… Co za piękna dusza - napisał.
 

Paola pokazała niestety fotkę, na której Angelina ginie nieco w tłumie. Ale od czego są inni koledzy z zespołu. Andrey Kislitsin, jeden z akrobatów Cirque du Soleil, także pokazał zdjęcie z Angeliną. I tu już możemy podziwiać jej promienny uśmiech:

 

Angelina jak zawsze wyglądała oszałamiająco. Na tę okazję wybrała czarną, satynową sukienkę w stylu bieliźnianym, dodała do tego lekki makijaż. Zahara podobnie jak mama również postawiła na czerń, natomiast Viviene zdecydowała się na outfit w luźniejszym stylu, decydując się na jasną bluzę i wzorzyste leginsy.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

W ostatnim czasie Angelina zdecydowanie rzadko pokazywała się w mediach, ze względu na ogromne zainteresowanie Bradem Pittem, który od początku roku występował prawie na każdej gali i prawie na każdej wygrywał jakąś ważną nagrodę. Wszystko za sprawą jego drugoplanowej roli w filmie "Pewnego razu w... Hollywood", za którą zdobył Oscara. Podczas przemowy statuetkę zadedykował swoim dzieciom, które, jak wspomniał, nadają sens jego życiu. 

Przypomnijmy, że wojna między Angeliną a Bradem trwa nadal. Szczególnie cierpią na tym dzieci, które przebywają z matką, ale pogarsza się ich kontakt z ojcem. To był też jeden z powodów, dla którego aktor nie uczestniczył w tegorocznym wręczaniu nagrody BAFTA. Zrezygnował z obecności, ponieważ chciał spotkać się z synem Maddoxem, z którym ma bardzo napięte relacje.

BO