Katarzyna Glinka urodziła! Aktorka pokazała zdjęcie z synem i zdradziła, jak dała mu na imię

Katarzyna Glinka radosną nowiną pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Katarzyna Glinka właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka znana z serialu "Barwy Szczęścia" chętnie relacjonowała przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych, więc nic w tym dziwnego, że informacją o rozwiązaniu również podzieliła się na Instagramie. 

Przypominamy: Katarzyna Glinka boi się o swoją kondycję psychiczną i jest przerażona wizją samotnego porodu. "Nikt mnie nie odwiedzi"

Katarzyna Glinka urodziła

Katarzyna Glinka jeszcze kilka tygodni temu zamartwiała się wizją samotnego porodu, a teraz już cieszy się z narodzin drugiego dziecka. Już w poprzednich wywiadach wspominała, że spodziewa się syna, jednak nie zdecydowała się zdradzić do końca, jak go nazwie. Okazuje się, że Katarzyna Glinka nazwała syna Leo. Pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Możemy zobaczyć, jak szczęśliwa mama przytula swoje dopiero co narodzone dziecko. Uroczy widok!

-Mój drugi Syn jest już z nami. Leo. Jesteśmy prze szczęśliwi - napisała pod zdjęciem. 

 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Glinka publikuje zdjęcie ciążowego brzucha i apeluje do Szumowskiego: "Obecne zalecenia są bardzo krzywdzące"

Oczywiście w komentarzach nie brakowało komplementów i słów gratulacji od obserwatorów aktorki, a także koleżanek z show-biznesu. Katarzynie Glince pogratulowały m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, czy Beata Tadla

-Ale cudowne! Gratulacje.

-Gratulacje. 

-Kasieńko! Gratuluję i cieszę się razem z Wami - czytamy pod zdjęciem. 

Podzielamy komplementy komentujących i również serdecznie gratulujemy!

RG