Glinka nie oszczędza się w ciąży i nurkuje: Chcę żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów

Katarzyna Glinka udowadnia, że także w ciąży można być bardzo aktywną i nie trzeba rezygnować z pasji. Aktorka przebywa właśnie w Izarealu, gdzie korzysta z tamtejszych atrakcji.
Zobacz wideo

Katarzyna Glinka na początku stycznia poinformowała na Instagramie swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Aktorka już niedługo powita na świecie drugie dziecko, a jej syn Filip zostanie starszym bratem. Glinka promienieje w ciąży i spędza aktywnie czas.

Katarzyna Glinka nurkuje w Izraelu

Aktorka od kilku dni przebywa na wakacjach w Izraelu. Na Instagramie chętnie pokazuje, jak mija jej wypoczynek. Widzimy, że nie tylko wyleguje się na plaży, lecz także uprawia różne sporty oraz zwiedza. Ostatnio pokazała, że nurkuje. Przy okazji dodała wpis, w którym wyznała, jaką chce być mamą dla swoich dzieci. Przyznała, że chce być dla nich wzorem i dowodem na to, jak w pełni korzystać z życia.

Crazy Mom. I taką właśnie chcę być! Chcę, żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów. Chcę, żeby wiedziały, że mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych. Że ograniczenia i ramy, w których się zamykamy, są tylko w naszych głowach. Chcę, żeby wiedziały, że zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń. Peace and love - napisała.

Internauci wspierają ją w jej postawie. Uważają, że inni powinni brać z niej przykład i tak samo inspirować swoje dzieci. Przy okazji komplementują aktorkę, która radośnie eksponuje ciążowe krągłości.

Bardzo dobrze! Nauczą się nie bać życia! A to bardzo cenne. Piękne zdjęcia.
Pięknie.
Szczęśliwego rozwiązania pani Kasiu - zwracają się do aktorki.

Katarzyna Glinka to kolejna znana osoba, która udowadnia, że będąc w ciąży nie trzeba rezygnować z pasji. Joanna Moro, która urodziła pod koniec stycznia, morsowała. Oczywiście była pod opieką lekarza, jednak dla wielu kobiet stała się wzorem do naśladowania.

AW

Więcej o: