Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fani ją krytykują. "Pani jest mądra?"

Joanna Moro już za kilka tygodni zostanie mamą. Nie przeszkadza jej to w morsowaniu, co nie do końca spodobało się internautom. Ci zarzucili jej nieodpowiedzialność.

Joanna Moro jest z zaawansowanej ciąży. Aktorka chętnie relacjonuje błogosławiony stan na Instagramie, a także swoje niecodzienne przyzwyczajenia, do których z pewnością można zaliczyć morsowanie. Zimowa aktywność aktorki podzieliła jej fanów. 

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży

Pierwszy dzień 2020 roku Joanna Moro zdecydowała się spędzić dość aktywnie. Zdecydowała się pomorsować w Józefowie pod Warszawą. Aktorka zamieściła nagranie, na którym siedzi w zimnej, brudnej rzece zamoczona po pachy. 

Pierwsze Morsowanie 2020 zaliczone 1 stycznia - napisała Moro.

Zachowanie aktorki podzieliło jej obserwatorów. Część z nich jest pod wrażeniem odwagi Moro, jednak nie brakuje takich, którzy uważają jej poczynania w wodzie za skrajnie nieodpowiedzialne.

W ciąży i do tak zimnej wody? Jejku,co te dziecko czuło biedne. Zero odpowiedzialności.
Zwykle nie pisze komentarzy niemiłych, ale na litość boską, czy Pani jest mądra?
Naprawdę współczuję pomysłu w tym stanie - piszą pod postem.

Joanna Moro pochwaliła się na Instagramie ogrodem rodziców: 

Kto według Was ma rację?

RG

Więcej o:
Komentarze (25)
Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fani ją krytykują. "Pani jest mądra?"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Czego nie zrobi się dla głupiej fotki.

 • Gość: pediatra

  Oceniono 7 razy 7

  Byłoby fajnie, gdyby zamiast brzucha pokazała rozum ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  – Morsowanie to kilkuminutowe zanurzenie się w zimnej wodzie. Jeśli organizm był zahartowany i kobieta morsowała również przed ciążą, to nie powinna być to procedura groźna dla dziecka. Przebywa ono bowiem w jamie macicy, w stałej temperaturze 36,6 stopni Celsjusza, czyli temperaturze ciała matki, i przez ten krótki czas organizm nie zdąży się wychłodzić.

  Podczas morsowania chłodzi się tylko skóra i tkanka podskórna, trwa to tylko kilka minut. Później następuje reakcja po obkurczeniu się naczyń w tkance podskórnej, które się rozszerzają, co obserwujemy na skórze jako jej przekrwienie. Morsowanie dotyczy więc powłok ciała, a nie jamy brzusznej, dlatego ciąża nie jest przeszkodą – o ile kobieta morsowała także wcześniej i nie występują u niej przeciwwskazania do kąpieli w lodowatej wodzie – wyjaśnia lek. med. Kucharski, ginekolog z CM Damiana.

 • Gość: asdasd

  Oceniono 6 razy 6

  Abstrahując od tego co tam robi, nie sądzicie, że ogólnie ona jest dziwna?

 • Gość: why

  Oceniono 6 razy 6

  ona jest niesmaczna, pokazywała już zdjęcie usg, teraz wielki bęben z wywalonym pępkiem, a poród pewnie będzie transmitować na żywo,
  czy to naprawdę potrzebne? czy aktor MUSI to robić? po co?

 • Gość: spadająca gwiazdka

  Oceniono 5 razy 3

  Ja też jestem w szoku z powodu głupoty tej pani . Mądra nie jest ...

 • Gość: Piotr

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba ją posrało.

 • Gość: CIĘŻARNA

  Oceniono 2 razy 2

  CO SIĘ NIE ROBI DLA PIENIĘDZY.ZAMIAST BRZUCHA, POKAŻ ROZUM.JAK MOŻNA TAK ZIDIOCIEĆ .SZKODA,ŻE PRZY OKAZJI NIE POKAZAŁAŚ TYŁKA .CO SIĘ NIE ROBI DLA PIENIĘDZY. WSTYD!!!!!!

 • Gość: CIĘŻARNA

  Oceniono 2 razy 2

  CZEGO NIE ROBI SIĘ DLA PIENIĘDZY.ZAMIAST BRZUCHA POKAŻ ROZUM.JAK MOŻNA TAK ZIDIOCIEĆ .SZKODA,ŻE PRZY OKAZJI NIE POKAZAŁAŚ TYŁKA .CO SIĘ NIE ROBI DLA PIENIĘDZY. WSTYD!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX