Książę Karol złożył Archiemu życzenia. Wybrał piękne zdjęcie. Bez Meghan Markle

Archie świętuje pierwsze urodziny. Dziadek wrzucił do sieci jego zdjęcie. Brakuje na nim Meghan Markle.

Dokładnie rok temu Meghan Markle i Harry zostali rodzicami. W związku z pierwszymi urodzinami Archiego, członkowie rodziny królewskiej składali mu publiczne życzenia. Internautów i media zaciekawiło zdjęcie, które na Instagramie opublikował książę Karol. Fotografia piękna, ale kogoś na niej chyba brakuje. 

Zobacz wideo Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko

Książę Karol złożył wnukowi życzenia

Fotografia, która pojawiła się na oficjalnym profilu następcy brytyjskiego tronu i jego żony, przedstawia dumnego tatę - Harry'ego, trzymającego na rękach syna. Obok nich stoi książę Karol, który z radością patrzy na wnuka. Brakuje Meghan.

Wszystkiego najlepszego dla Archiego, który dziś obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jego zdjęcie z dziadkiem zostało wykonane po chrzcie chłopca w lipcu 2019 roku - czytamy w opisie.
 

Fotografia była opublikowana w sieci już jakiś czas temu, jednak tym razem nieobecność na niej amerykańskiej aktorki może być bardzo wymowna. W końcu wiele osób to właśnie ją obwinia o ostatnie zajścia na dworze. To Markle miała bowiem namówić Harry'ego do opuszczenia rodziny i zrzeczenia się książęcego tytułu. Nie od dziś zresztą mówi się też, jakoby łamiąca protokół była księżna miała popaść w konflikt ze swoją szwagierką czy samą królową. 

ZOBACZ TEŻ: Konflikt Meghan Markle i królowej Elżbiety II zaczął się od... tiary. "Meghan będzie miała to, co ja jej dam -nie to, co chce"

Życzenia potomkowi Meghan złożyła zarówno księżna Kate z mężem, jak i sama monarchini.

Najlepsze życzenia dla Archiego z okazji pierwszych urodzin - czytamy pod postem na profilu książęcej pary Camridge.

Ciekawe, czy kiedy Stany Zjednoczone znów otworzą powietrzne granice, Meghan i Harry odwiedzą Elżbietę II z jej ósmym prawnukiem.