Meghan Markle tak bardzo nie lubi swoich stóp, że nie pozwala ich fotografować. Przez te fochy uchodzi za diwę

Każda kobieta ma jakiś czuły punkt, który woli ukrywać. Dla Meghan Markle są to stopy, których wprost nie znosi. Zakazała robienia zdjęć tej części ciała. Słusznie?

Meghan Markle nie cieszy się dobrą opinią wśród Brytyjczyków. Odejście z rodziny królewskiej i wyjazd do Kanady przysporzyły jej jeszcze więcej wrogów. Co chwila pojawiają się kolejne informacje o tym, że była opryskliwa i źle traktowała ludzi, którzy znajdowali się w jej otoczeniu. Podobno popadła również w konflikt z księżną Kate, ale to nie wszystko. Okazuje się, że przeciwników byłej księżnej przybywa z dnia na dzień. Począwszy od służby, a skończywszy na fotografach. Niedawno wyszło na jaw, że zabroniła robić zdjęć stopom. Powód? Zaskakujący.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi:

Meghan Markle nie pozwala fotografować stóp

Jeden z fotoreporterów udzielił wywiadu portalowi ''Daily Mail''. Mężczyzna miał okazję pracować z Meghan Markle i nie wspomina tego najmilej. Podobno aktorka tak bardzo nie lubi swoich stóp, że wprowadziła surowe zasady zabraniające ich filmowania.  

Pracownik nie skąpił gorzkich słów pod adresem Markle. Uważa ją za wyniosłą, wymagającą i niegrzeczną. Podobno otacza się tylko ''wrednymi dziewczynami''. Fotograf dodał również, że jeszcze przed tym, jak Meghan wstąpiła do rodziny królewskiej, zachowywała się jak księżniczka i to w najgorszym tego słowa znaczeniu. Już wtedy miała zbiór zasad, których media miały ściśle przestrzegać, ale najważniejsza z nich dotyczyła tej newralgicznej części ciała.

Książęta Sussex w Nowej ZelandiiKsiążęta Sussex w Nowej Zelandii Tim Rooke/East News

Nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Jestem zaskoczony, że udało się jej oczarować faceta. Wyglądała na rozpieszczoną i niepewną swoje wartości – opowiada.


Nie od dziś wiadomo, że Meghan kocha szpilki, jednak noszenie ich nie odbija się korzystnie na jej zdrowiu. Po sieci krążą zdjęcia z tradycyjnej maoryskiej ceremonii pożegnalnej, do której Markle była bez butów. Widać na nich wyraźnie, że na stopie ma spore blizny, które zostały jej po operacji haluksów. Gwiazda bardzo dba o to, by nie były widoczne, jednak można je ukryć jedynie po obróbce graficznej. Cóż, każdy ma jakiś słaby punkt. 

Książęta Sussex w Nowej ZelandiiKsiążęta Sussex w Nowej Zelandii Tim Rooke/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Więcej o:
Komentarze (37)
Meghan Markle tak bardzo nie lubi swoich stóp, że nie pozwala ich fotografować. Przez te fochy uchodzi za diwę
Zaloguj się
 • marcel88

  Oceniono 19 razy 7

  Chyba jej najsłabszy punkt to kontrolujący charakter, mściwość i zazdrość .

 • teczowesmieci

  Oceniono 14 razy 6

  "Przez te fochy uchodzi za diwę"
  "Diwa – określenie na popularną, cieszącą się rozgłosem śpiewaczkę opery albo operetki"
  Kto skrobie te artykuliki???

 • sofia_87

  Oceniono 18 razy 4

  Trudno mi się jej dziwić, ona ma naprawdę wyjatkowo nieladne stopy. Podobnie jak łydki.

 • minkat

  Oceniono 17 razy 3

  Nic dziwnego, ona ma nieladne stopy.w butach tez nie wygladaja najlepiej.

 • darpodinio

  Oceniono 11 razy 3

  Dajcie im w końcu normalnie żyć. Niech Heniek idzie w końcu do normalnej pracy, a megan wróci do aktorstwa. Pytanie, czy oni tego na pewno chcą?

 • ml2403

  Oceniono 15 razy 3

  Ma chude łydki i długie stopy z dłuższym drugim palcem ale to akurat nie jest złe jeśli chodzi się na wysokich obcasach co robi najczęściej. Bardziej bym się na jej miejscu przejmował jeśli już to nosem o profilu skoczni w Holmenkollen.

 • nasster13

  Oceniono 1 raz 1

  rodzina krolewska... angielskie kastowe spoleczenstwo...2% populacji, nawet innym z innym akcentem mowia, gardza kazdym kto do nich nie nalezy, maja swoje szkoly, kluby, przyjecia, izoluja sie przed plebsem dbajac jedynie by mial na piwo w pubie przy meczu Liverpoolu z Arsenalem.. Biedna Megan musiala tam przechodzic katusze, te wszystkie panie wyksztalcone w Eton, Oxford.. te upokarzajace spojrzenia, falsz i obluda..posh english.. thank u, f.. u

 • kopanakopa

  Oceniono 5 razy 1

  Notorycznie łamie protokół pokazując się w odkrytych butach i bez rajstop, więc raczej się niczego nie wstydzi. Ale zawistne garkotłuki uwielbiają takie rewelacje.

 • joahsud

  Oceniono 5 razy 1

  I znowu "Daily Mail". Niesamowite jaką mają zdolność przyciągania ludzi, którzy mają do powiedzenia coś negatywnego o Meghan :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX