Meghan Markle chciała przyćmić księżną Kate? Pojawiła się publicznie w jej rocznicę ślubu. Internauci nie mają wątpliwości

Nie cichną echa o konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate. Wśród internautów rozgorzała dyskusja dotycząca konferencji, w której aktorka wzięła udział. Niektórzy sądzą, że zrobiła to tylko po to, by odwrócić uwagę od rocznicy ślubu Kate i Williama.

Niedawno księżna Kate i książę William świętowali dziewiątą rocznicę ślubu.Z tej okazji wystosowali oficjalne podziękowania do swoich poddanych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali również pamiątkowe zdjęcie z uroczystości, które spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów. Okazuje się, że nie wszyscy podzielili radość królewskiej pary. Meghan Markle zajęła się czymś zupełnie innym. 

Zobacz wideo Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej

Meghan Markle pokazała się publicznie w rocznicę ślubu Kate i Williama

Nie od dziś wiadomo, że między księżną Kate a Meghan Markle nieustannie dochodziło do spięć. Królewska służba wielokrotnie zdradzała tajemnice pałacu Buckingham, a wszelkie doniesienia szybko docierały do opinii publicznej. Niedawno pisaliśmy, że Meghan Markle skarżyła się na księżną. Sugerowała, że Kate jest faworyzowana przez rodzinę królewską. Wygląda na to, że postanowiła się odgryźć i pokazała, jak niewiele znaczy dla niej rocznica ślubu Windsorów. Pokazała się publicznie w tym ważnym dniu. Jednak nie po to, by złożyć życzenia książęcej parze.

Markle angażuje się w działalność charytatywną i wspiera Smart Works, która przygotowuje kobiety do wejścia na rynek pracy. Działalność fundacji przeniosła się do sieci, a niedawno odbyła się wideokonferencja z udziałem byłej księżnej. Złośliwi sugerowali, że Markle nieprzypadkowo wybrała ten sam dzień, w którym Kate i William świętowali rocznicę. Miała w ten sposób przyćmić ich święto i odwrócić od nich uwagę mediów. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, które oczerniają Meghan.

Ona jest tak zazdrosna o Kate, że to aż przerażające!.
Musiała to zrobić akurat w dniu rocznicy ich ślubu.
Żałosne.
 Najpierw zepsuła Kate urodziny, teraz rocznicę... - piszą internauci.

Wideokonferencja Meghan mogła być zwyczajnie zbiegiem okoliczności, jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Czy aktorka byłaby tak złośliwa, że celowo chciałaby odwrócić uwagę od Kate? Kto wie, ale ta sytuacja z pewnością nie uciszy plotek o ich rzekomym konflikcie.