Meghan Markle chciała przyćmić księżną Kate? Pojawiła się publicznie w jej rocznicę ślubu. Internauci nie mają wątpliwości

Nie cichną echa o konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate. Wśród internautów rozgorzała dyskusja dotycząca konferencji, w której aktorka wzięła udział. Niektórzy sądzą, że zrobiła to tylko po to, by odwrócić uwagę od rocznicy ślubu Kate i Williama.

Niedawno księżna Kate i książę William świętowali dziewiątą rocznicę ślubu.Z tej okazji wystosowali oficjalne podziękowania do swoich poddanych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali również pamiątkowe zdjęcie z uroczystości, które spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów. Okazuje się, że nie wszyscy podzielili radość królewskiej pary. Meghan Markle zajęła się czymś zupełnie innym. 

Zobacz wideo Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej

Meghan Markle pokazała się publicznie w rocznicę ślubu Kate i Williama

Nie od dziś wiadomo, że między księżną Kate a Meghan Markle nieustannie dochodziło do spięć. Królewska służba wielokrotnie zdradzała tajemnice pałacu Buckingham, a wszelkie doniesienia szybko docierały do opinii publicznej. Niedawno pisaliśmy, że Meghan Markle skarżyła się na księżną. Sugerowała, że Kate jest faworyzowana przez rodzinę królewską. Wygląda na to, że postanowiła się odgryźć i pokazała, jak niewiele znaczy dla niej rocznica ślubu Windsorów. Pokazała się publicznie w tym ważnym dniu. Jednak nie po to, by złożyć życzenia książęcej parze.

Markle angażuje się w działalność charytatywną i wspiera Smart Works, która przygotowuje kobiety do wejścia na rynek pracy. Działalność fundacji przeniosła się do sieci, a niedawno odbyła się wideokonferencja z udziałem byłej księżnej. Złośliwi sugerowali, że Markle nieprzypadkowo wybrała ten sam dzień, w którym Kate i William świętowali rocznicę. Miała w ten sposób przyćmić ich święto i odwrócić od nich uwagę mediów. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, które oczerniają Meghan.

Ona jest tak zazdrosna o Kate, że to aż przerażające!.
Musiała to zrobić akurat w dniu rocznicy ich ślubu.
Żałosne.
 Najpierw zepsuła Kate urodziny, teraz rocznicę... - piszą internauci.

Wideokonferencja Meghan mogła być zwyczajnie zbiegiem okoliczności, jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Czy aktorka byłaby tak złośliwa, że celowo chciałaby odwrócić uwagę od Kate? Kto wie, ale ta sytuacja z pewnością nie uciszy plotek o ich rzekomym konflikcie. 

Więcej o:
Komentarze (39)
Meghan Markle chciała przyćmić księżną Kate? Pojawiła się publicznie w jej rocznicę ślubu. Internauci nie mają wątpliwości
Zaloguj się
 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 17 razy 3

  Ten babon jest ohydny.

 • joahsud

  Oceniono 2 razy 2

  Rocznica ślubu W&K to jakieś nowe święto państwowe?

 • konto131313

  Oceniono 7 razy 1

  Ta Meganka jest paskudna w porownaniu z Kate.

 • minkat

  Oceniono 19 razy 1

  Nie napisaliscie, ze Migrena pouczala jak przeprowadzic rozmowe kwalifikacyjna. Kwalifikacje ma ku temu takie same jak biskup rozprawiajacy o malzenstwie. "Jak wyjsc bogato za maz" to jeszcze bym posluchala. Albo "Jak zrazic do siebie ludzi.", to tez potrafi.

 • bob12

  Oceniono 15 razy 1

  juz takie bzdurne teorie wymyslacie

 • li_lah

  Oceniono 14 razy 0

  Z komentarzy fanów Meghan na specjalnym kanale na Ytube wynika, ze Kate i William zrobili dokladnie takie same rzeczy Karolowi i Camilli, a także Harremu i Meghan.
  opublikowali film w dniu rocznicy ślubu Karola i Kamili i wrzucili video swoich dzieci akurat w rocznicę ślubu Harrego i Meghan. Przypadek? Dlaczego nie szczuliście na nich wtedy?
  Poniżej oryginalny komentarz do filmu z YT:

  "So Kate and William did a video on Charles and Camillas anniversary or put out pics of their kids on Harry and Meghans anniversary last year. So why not say anything about them. The Cambridges are very insecure and jealous people

  Do you people remember what Kate did last year on Harry and Meghan's anniverstry,?
  Let me remind you of it, Meghan posted that sweet video with music in their istagram while the same day Kate posted the video of her children in the garden. I remember that even Piers Morghan commented on it in good morning britain....
  The world will not stop because Kate is celebrating her anniverstry...they should get over it.

 • gapcio2010

  Oceniono 16 razy 0

  Żadna Meghan nie jest w stanie niczym zagrozić Kate.

 • art_102

  Oceniono 16 razy 0

  Jezu, cały swiat wstrzymuje oddech, bo Kaśka ma jakąś rocznicę, urodziny, imieniny, czy inne swoje swięto.
  Może dzień wolny od pracy, a w tv wyłacznie relacje z jej rocznic.
  Jakikolwiek harmonogram zajęć Meghan musi układać, nie według swojej czasu, nie według programów i wydarzeń Fundacji i Stowarzyszeń, z którymi współpracuje od wielu lat, ale według rocznic Katarzyny, bo jak cokolwiek je zakłóci, nawet w odległym USA, to ona się znowu popłacze.

 • j-a-ga

  Oceniono 8 razy 0

  Nikt nie zauważył luźnej sukienki u Megan? Ciąża czy się obrażała na kwarantannie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX