Meghan Markle szczerze do przyjaciół: Gdyby to Kate tak krytykowano, Pałac od razu by zareagował

Zdaniem Meghan Markle brytyjska rodzina królewska faworyzuje księżną Kate. Opowiedziała swoim przyjaciołom, co tak naprawdę myśli o ich zachowaniu.

Meghan Markle od czasu dołączenia do rodziny królewskiej była uważana za bardzo kontrowersyjną postać. Teraz, choć już nie jest księżną, nie ukrywa, że nadal ma żal do rodziny swojego męża. Jej zdaniem królowa Elżbieta II faworyzuje księżną Kate. Meghan jest pewna, że gdyby to Kate znalazła się w ogniu krytyki, królowa od razu by zareagowała, co nie stało się w jej przypadku.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi:

Meghan Markle ma żal do rodziny królewskiej

Informator portalu Daily Mail powiedział, że Meghan Markle podczas spotkania z przyjaciółmi wyznała, że nadal ma żal do rodziny królewskiej. Okazuje się, że była księżna wciąż nie może pogodzić się z tym, że nikt nie obronił jej przed brytyjskimi tabloidami. Jest także pewna, że Kate potraktowali by inaczej, gdyby znalazła się w podobnej sytuacji:

Meghan wyznała swoim przyjaciołom, że gdyby brytyjskie media oczerniały Kate, przestarzały system od razu zostałby zmieniony. Co więcej, rodzina królewska zamknęłaby punkty sprzedaży, które promują krytykę. Meghan jest przekonana, że gdyby sytuacja się odwróciła i media atakowałyby jej szwagierkę, zmiany zostałyby wprowadzone ekspresowo - mówi.

Informator dodał, że książę Harry wielokrotnie rozmawiał ze swoim ojcem, księciem Karolem i babcią królową Elżbietą o rozwiązaniu problemu. Niestety, choć wiedzieli, że żona Harry'ego bardzo przeżywa często niezasłużoną krytykę ze strony brytyjskich tabloidów, nie zrobili nic.

Harry nie chciał pozwolić, aby brytyjska prasa zniszczyła jego życie i małżeństwo. Stąd ich rezygnacja z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej - dodał.

Warto dodać, że Meghan i Harry obecnie prowadzą kilka spraw sądowych przeciwko brytyjskim tabloidom, które oczerniały byłą księżną. Jedna z nich dotyczy opublikowania wyrywkowych (oczywiście niekorzystnych dla Meghan) fragmentów jej listów do ojca, które postawiły amerykańską aktorkę w bardzo złym świetle.

Więcej o:
Komentarze (48)
Meghan Markle ma żal do brytyjskiej rodziny królewskiej: Gdyby to Kate tak krytykowano, Pałac od razu by zareagował
Zaloguj się
 • kayman_nostril

  Oceniono 14 razy 8

  Rodzina królewska ma jedna żelazną zasadę. Nie komentuje , nie wyjaśnia, nie tłumaczy się. Co najwyżej stawia na długofalowe działania PR w celu poprawy wizerunku. O zamykaniu źródeł nie mam mowy.

 • cmjw

  Oceniono 22 razy 8

  Kate długo miała złą prasę, ale wykonywała swoje obowiązki, nie komentowała, nie użalała się i wypracowała sobie sympatię brytyjczyków i mediów. No i co ma powiedzieć Kamila? Chyba nikt nie był bardziej krytykowany. Tylko one nie są, przepraszam, ale głupimi egoistkami,które nie rozumieją monarchii.

 • starsza10

  Oceniono 15 razy 5

  Pani Meghan szuka winnych wszędzie, ale nie widzi własnych zachowań. Po pierwsze, gdybanie jest nie na miejscu, bo nie da się przewidzieć "co by było, gdyby". Po drugie, pani Meghan chciała mieć przywileje wynikające z przynależności do RK i życie według własnych zasad. To było nie do pogodzenia, co nawet umiarkowanie inteligentna osoba wiedziałaby przed ślubem, a nie zauważyła dużo później. Oczekiwania gwiazdki ekranu co do bycia gwiazdą RK się nie spełniły i to był cały problem. Zdecydowała, że chce wrócić do dawnego życia, bogatsza o datki od RK i majątek męża, więc nie ma co narzekać. Sama chciała. Uważam, że jakby Kaśka zaczęła fikać, to też by ją przywołano do porządku, albo RK bez Kaśki istniałaby dalej. To wielka firma rodzinna, która nie takie burze przeszła, żeby średniej klasy amerykańska aktorka miała ją zniszczyć.

 • minkat

  Oceniono 14 razy 4

  Slub za miliony na cudzy koszt, dom w prezencie remontowany na cudzy koszt, designerskie ciuchy na cudzy koszt to wziela, ale jakies reguly i wskazowki to juz nie dla niej. Jakby aktorki nie byly przyzwyczajone do tego, ze w pracy maja robic, nosic i mowic co sie im kaze. Najchetniej to by tych wrednych dziennikarzy zniknela w jakims lochu, zeby zaden juz nie odwazyl sie o niej nic negatywnego napisac. Tak troche traci sredniowieczem. Albo dyktatura.

 • cucurucu

  Oceniono 15 razy 3

  Kogo obchodza wypierdy tej aktoreczki od siedmiu bolesci?

 • ter_enc12

  Oceniono 9 razy 3

  Dajcie już spokój. Komu jak komu ale akurat "Daily Mail" to przyjaciele Meghan na pewno się nie zwierzają ..

 • juma07

  Oceniono 12 razy 2

  Kate jest księżną, a Megan jest już panią Markle.... i nie jest w rodzinie dworskiej.... masz babo placek...

 • konto131313

  Oceniono 3 razy 1

  Afroamerykanska Diva Rachel Meghan Markle!

 • rikol

  Oceniono 7 razy 1

  prasa wylewa pomyje na wszystkich. Meghan tego nie wiedziała? Kate była ofiarą przez wiele lat, tak samo jej rodzina. Wcześniej była Diana i Camilla. Normalni ludzie się nie przejmują tym, co wypisują tabloidy. Kate i Camilla pracowały na swoją pozycję przez lata. W końcu ludzie zaczęli je doceniać. Camilla ma bardzo pozytywny wpływ na Karola. Kate jest doskonałą żoną i matką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX