Meghan Markle szczerze do przyjaciół: Gdyby to Kate tak krytykowano, Pałac od razu by zareagował

Zdaniem Meghan Markle brytyjska rodzina królewska faworyzuje księżną Kate. Opowiedziała swoim przyjaciołom, co tak naprawdę myśli o ich zachowaniu.

Meghan Markle od czasu dołączenia do rodziny królewskiej była uważana za bardzo kontrowersyjną postać. Teraz, choć już nie jest księżną, nie ukrywa, że nadal ma żal do rodziny swojego męża. Jej zdaniem królowa Elżbieta II faworyzuje księżną Kate. Meghan jest pewna, że gdyby to Kate znalazła się w ogniu krytyki, królowa od razu by zareagowała, co nie stało się w jej przypadku.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi:

Meghan Markle ma żal do rodziny królewskiej

Informator portalu Daily Mail powiedział, że Meghan Markle podczas spotkania z przyjaciółmi wyznała, że nadal ma żal do rodziny królewskiej. Okazuje się, że była księżna wciąż nie może pogodzić się z tym, że nikt nie obronił jej przed brytyjskimi tabloidami. Jest także pewna, że Kate potraktowali by inaczej, gdyby znalazła się w podobnej sytuacji:

Meghan wyznała swoim przyjaciołom, że gdyby brytyjskie media oczerniały Kate, przestarzały system od razu zostałby zmieniony. Co więcej, rodzina królewska zamknęłaby punkty sprzedaży, które promują krytykę. Meghan jest przekonana, że gdyby sytuacja się odwróciła i media atakowałyby jej szwagierkę, zmiany zostałyby wprowadzone ekspresowo - mówi.

Informator dodał, że książę Harry wielokrotnie rozmawiał ze swoim ojcem, księciem Karolem i babcią królową Elżbietą o rozwiązaniu problemu. Niestety, choć wiedzieli, że żona Harry'ego bardzo przeżywa często niezasłużoną krytykę ze strony brytyjskich tabloidów, nie zrobili nic.

Harry nie chciał pozwolić, aby brytyjska prasa zniszczyła jego życie i małżeństwo. Stąd ich rezygnacja z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej - dodał.

Warto dodać, że Meghan i Harry obecnie prowadzą kilka spraw sądowych przeciwko brytyjskim tabloidom, które oczerniały byłą księżną. Jedna z nich dotyczy opublikowania wyrywkowych (oczywiście niekorzystnych dla Meghan) fragmentów jej listów do ojca, które postawiły amerykańską aktorkę w bardzo złym świetle.