Hollywoodzki aktor miał kłamać o związku z Meghan Markle. Proponowano mu ogromną kwotę. Media przekroczyły granicę?

Meghan Markle od początku miała pod górkę z brytyjskimi mediami. Dopiero teraz wyszło na jaw, do czego tabloidy były zdolne.

Meghan Markle nigdy nie była ulubienicą brytyjskich mediów. Niemalże od początku związku z księciem Harry'm aktorka miała złą prasę. Czekano na jej najmniejsze przewinienie czy potknięcie, chętnie wyciągano również stare brudy. W tym nieoceniona okazała się z resztą pomoc ojca Meghan, Thomasa Markle.

Zobacz wideo Wiedzieliście, że Meghan Markle i książę Harry nie podpisali intercyzy? Obejrzyjcie nasze wideo!

Prasa chciała płacić za kłamstwa o Meghan Markle

Jak się jednak okazuje, brytyjska prasa chciała pójść o krok dalej. Tabloidy były nawet skłonne zapłacić za kłamstwa na temat wybranki księcia Harry'ego! Ostatnio w podcaście "The Hollywood Raw" opowiedział o tym aktor Simon Rex, znajomy Meghan Markle z serialu "Cuts". Wyjawił, że prasa proponowała mu 70 tys. dolarów za mówienie nieprawdy o koleżance z planu. Znany ze "Strasznego filmu" aktor miał opowiadać o ich związku, którego oczywiście nigdy nie było:

Do niczego nie doszło. Nigdy się nawet nie całowaliśmy. Po prostu raz spędziliśmy trochę czasu razem, ale to nie było na zasadzie randki.
Była po prostu kimś, kogo poznałem na planie i poszliśmy na lunch. Nic więcej - opowiedział aktor.

Dalej Rex przyznał, że tabloidy składały mu różne niemoralne propozycje:

Kiedy ktoś sobie przypomniał o naszym spotkaniu i sprawa zrobiła się głośna, różne brytyjskie tabloidy oferowały mi mnóstwo pieniędzy za mówienie kłamstw, że coś nas łączyło - wyznał Simon Rex.

Aktor nie dał jednak się kupić, nie skusiło go nawet 70 tys. dolarów. Nie był skory do kłamstw na temat znajomej z planu - tym bardziej, że Meghan Markle miała wkrótce stać się członkinią rodziny królewskiej.

Ta sytuacja pokazuje skalę niechęci brytyjskich tabloidów do Meghan Markle. Przypomnijmy tylko, że  największa fala krytyki w mediach spadła na żonę księcia przy okazji megxitu. To wtedy w telewizji Meghan porównana została przez dziennikarkę do "śmiecia z przyczepy". Nawet po odejściu z rodziny królewskiej media nie odpuściły aktorce. Jej instagramowe wpisy spotykają się ze złym przyjęciem zarówno przez obserwatorów, jak i publicystów - również wtedy, gdy jej intencje wydają się być dobre.

PJA

Więcej o:
Komentarze (8)
Meghan Markle a brytyjskie tabloidy. Prasa proponowała pieniądze w zamian za kłamstwa
Zaloguj się
 • brak.slow

  Oceniono 13 razy 9

  Dramat. To pokazuje całą prawdę o tym co wypisywane jest na temat tej biednej dziewczyny.
  Wy tu nie jesteście lepsi.
  Wspaniały kolega, dobry człowiek.
  Swoją drogą tak samo płacą jej glupiemu niespelna rozumu ojcu i przyrodniemu rodzenstwu za pieprzenie bzdur na jej temat. Zgarnęli za to mnostwo pieniędzy, opowiadając bzdury.

 • gosc25

  Oceniono 9 razy 7

  mam nadzieję, że kiedyś wszyscy się dowiemy kto tak naprawdę stoi za tą nagonką a winni zostaną ukarani

 • gordejuela

  Oceniono 8 razy 6

  Biedna ale madra ,normalna kobieta.
  I pomyslec,ze brytyjscy podatnicy wydali tylko w 2019 na rodzine krolewskich pasozytow az 110 milionow funtow !!!!

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy -2

  Za 70 000$? Toż to obraźliwie drobne drobne. Za tyle hollywoodzki aktor to nie powie nawet tabloidom Hellooł!
  Jakby podeszli z 7 milionami, no to by zobaczyli, co by sobie pan aktor "przypomniał".

 • rikol

  Oceniono 8 razy -8

  A skąd mamy wiedziec, że teraz mówi prawdę? Nie ma żadnych dowodów na to, co mówi ten facet. Pewni za tę wypowiedź tez mu ktoś zapłacił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX