Meghan Markle i Harry planują drugi ślub! Boso, z widokiem na ocean. Informator zdradza powody decyzji

Meghan Markle i książę Harry planują odnowić przysięgę małżeńską. Ceremonia ma być wyjątkowa i mieć symboliczne znaczenie. Powodów jest kilka, jeden dość prozaiczny.

Meghan Markle i książę Harry z końcem marca oficjalnie odeszli z rodziny królewskiej, a nowy etap swojego życia rozpoczęli przeprowadzką do Los Angeles. Żona księcia planowała reaktywować swoją karierę aktorską, lecz, zważywszy na okoliczności, obecnie nie jest to możliwe. Chociaż aktualnie małżonkowie skupieni są głównie na działalności charytatywnej, to zaczęli już myśleć o ponownym ślubie.

Zobacz wideo Meghan Markle przytuliła Beyonce na premierze

Meghan Markle i książę Harry planują drugi ślub

Jak donosi amerykański tabloid "Heat", małżonkowie pragną odnowić przysięgę małżeńską w Los Angeles. Informator magazynu wyjawił, dlaczego Meghan Markle i książę Harry chcą się na to zdecydować.

Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek zarówno pod względem praktycznym, jak i duchowym. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga.

Ceremonia ma się odbyć blisko oceanu, na boso, a wśród zgromadzonych gości nie zabraknie oczywiście mieszkających w Kalifornii gwiazd.

Planują gigantyczne przyjęcie - zdradza źródło.

Jest jednak jeszcze jedna przyczyna planowanego wydarzenia.

Pobranie się na amerykańskiej ziemi pomoże Harry’emu uzyskać wizę, dając mu większe prawo do pozostania w kraju na dłuższy okres.
 

Przypomnijmy, że 19 maja Meghan Markle i książę Harry obchodzić będą drugą rocznicę ślub. Z okazji tego jubileuszu projektantka sukni ślubnej dla żony księcia wyjawiła szczegóły jej powstawania. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką kreacją zaskoczy nas aktorka podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej.