To już naprawdę koniec. Meghan Markle i książę Harry żegnają się na Instagramie. "Byliście świetni!"

Meghan Marke i książę Harry opublikowali ostatni wpis na Instagramie jako książęta Sussex. Podziękowali swoim obserwatorom za obecność i pożegnali się z nimi.

Ostatni dzień marca jest również ostatnim dniem dla Meghan Markle i księcia Harry'ego w roli książęcej pary Sussex. Z tej okazji para postanowiła po raz ostatni skorzystać ze swojego oficjalnego konta na Instagramie i opublikowała wpis, który bez wątpienia przejdzie do historii brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz także: Meghan Markle dubbingowała film Disneya. Jest już oficjalny plakat i pierwszy zwiastun. To dokument o słoniach

Zobacz wideo Ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce

Meghan Markle i książę Harry żegnają się z obserwatorami

Od pierwszego dnia kwietnia książęca para oficjalnie rozpocznie zwyczajne życie z dala od rodziny królewskiej. Oznacza to nie tylko utratę królewskich przywilejów, niezależność finansową, o którą tak Meghan i Harry walczyli, ale także utratę konta "Sussex Royal" na Instagramie. W końcu para nie będzie mogła przedstawiać się książęcymi tytułami.

Swój ostatni wpis Meghan i Harry zaczęli od nawiązania do obecnej sytuacji na świecie.

Jak wszyscy możemy odczuć, świat w tej chwili wydaje się wyjątkowo delikatny. Jesteśmy jednak przekonani, że każda istota ludzka ma potencjał i szansę na dokonanie zmiany - jak teraz na całym świecie, w naszych rodzinach, naszych społecznościach i na pierwszej linii frontu - razem możemy podnieść się nawzajem, aby uświadomić sobie pełność tej obietnicy - napisali.

Meghan i Harry zapewnili także, że od teraz skupią się na "zrozumieniu, w jaki sposób mogą lepiej przyczynić się światu", a tym samym nie porzucają swoich dotychczasowych "działań".  Swój wpis para zakończyła podziękowaniami.

Dziękujemy za wsparcie, inspirację i wspólne zaangażowanie w czynieniu dobra na świecie. Z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z wami kontaktu. Byliście świetni! Do tego czasu dbajcie o siebie i siebie nawzajem. Harry i Meghan - napisali.
 

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry ogłosili wycofanie z rodziny królewskiej 8 stycznia tego roku. Para wydała wtedy oświadczenie na Instagramie, w którym wyjaśniła, że chce dzielić swój czas pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną, a także założyć nową organizację charytatywną. Oprócz tego Meghan i Harry podkreślili, że chcą być niezależni finansowo i spełniać się w swoich zawodach. Rezygnację pary z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej świat okrzyknął jako megxit, który właśnie stał się faktem.

Obecnie Meghan i Harry zaczynają swoje życie w USA. Wcześniej para przez kilka miesięcy mieszkała w Kanadzie. Teraz jednak zdecydowała się na kolejną przeprowadzkę. Niestety, Meghan i Harry nie zostali miło powitani przez prezydenta Stanów, Donalda Trumpa. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.