Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Los Angeles. Stanowcza reakcja Donalda Trumpa

Meghan Markle i książę Harry jeszcze oficjalnie jako para książęca przenieśli się z Vancouver do Los Angeles. Ich decyzję skomentował właśnie Donald Trump.

Meghan Markle i książę Harry już 31 marca przestaną być książęcą parą. Jest to skutek ich styczniowej decyzji, którą podjęli, ponieważ chcą być niezależni finansowo i nie chcą stosować się do królewskich protokołów. Para już trzy tygodnie temu odbyła swoje oficjalnie ostatnie wyjście w Londynie i szybko po nim wróciła do domu w Kanadzie, gdzie czekał na nią syn, Archie. Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany. Aktorka i jej mąż przeprowadzili się do Los Angeles. Skomentować to zdążył już Donald Trump.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Donald Trump komentuje przeprowadzkę Meghan Markle i księcia Harry'ego do Los Angeles

Plotki krążące od kilku tygodni okazały się być prawdziwe. Meghan faktycznie rozpoczęła współpracę z Disneyem, czego efektem jest jej udział przy produkcji o słoniach, której oficjalny plakat już pojawił się w sieci. Powrót do aktorstwa wiąże się ponadto z częstym pobytem w Stanach Zjednoczonych. Meghan i Harry stwierdzili więc, że po zaledwie dwóch miesiącach przeniosą się z Vancouver do Los Angeles. Ich decyzja najwyraźniej zaskoczyła niektórych sympatyków królowej Elżbiety II. Głos w sprawie zabrał właśnie Donald Trump. Prezydent Stanów Zjednoczonych sprawę ich ochrony postawił jasno.  

Jestem wielkim przyjacielem i wielbicielem królowej i Zjednoczonego Królestwa. Doniesiono mi, że Harry i Meghan, którzy opuścili Królestwo, będą rezydować na stałe w Kanadzie. Teraz opuścili Kanadę i zamieszkali w USA. Stany Zjednoczone nie zapłacą za ich ochronę. Sami muszą płacić! – napisał na Twitterze prezydent USA.

Cóż, Meghan i Harry chyba zdają sobie sprawę, że ich życie od kwietnia ulegnie zmianie, a na ochronę nie mają co liczyć. W końcu chcieli zmian i normalnego, niekrólewskiego życia. Swoją drogą, myślicie, że zdecydują się odpowiedzieć na słowaTrumpa?

CW

Więcej o:
Komentarze (156)
Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Los Angeles. Komentuje Donald Trump
Zaloguj się
 • montagnes44

  Oceniono 49 razy 39

  A u nas prezes nie musi sam płacić za ochronę. Czyli chyba jest z rodziny królewskiej.

 • juma07

  Oceniono 47 razy 39

  O tym, że nie dostana ochrony nie musiał pisac, po prostu by jej nie otrzymali... zwykli obywatele ochrony osobistej nie mają, chyba że sami sobie ją zafundują.

 • ml2403

  Oceniono 30 razy 22

  Niech zapiszą się do Komisji Smoleńskiej. Nic nie będą musieli robić, a dostaną ochronę jak Macierewicz.

 • gosc25

  Oceniono 31 razy 21

  Przepraszam bardzo..to są sprawy, które obecnie zajmują prezydenta USA?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 25 razy 17

  Niech przyjdą do Polski. Tu dostaną ochronę i służbowe BMW z nowymi zimowymi oponami. Od prezydenta.

 • jac_l_w

  Oceniono 25 razy 13

  Iście królewskie powitanie w wykonaniu najstabilniejszego geniusza wśród największych dzbanów planety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX