Meghan Markle dubbingowała film Disneya. Jest już oficjalny plakat i pierwszy zwiastun. To dokument o słoniach

Meghan Markle nie traci czasu. Ostatnio wzięła udział w produkcji dokumentu Disneya, opowiadającym o podróży rodziny słoni. Na Instagramie pojawił się już zwiastun i plakat filmu. Znamy także datę premiery.

Z końcem marca Meghan Markle i książę Harry ostatecznie odejdą z rodziny królewskiej i zrezygnują z piastowania wszelkich oficjalnych stanowisk. Wszyscy podejrzewali, że po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii Meghan będzie chciała reaktywować swoją aktorską karierę. Pojawiły się nawet plotki, że żona księcia zagra w filmie superbohaterskim. Wiemy jednak, że pierwszym około filmowym przedsięwzięciem Meghan Markle jest dubbing do filmu o słoniach. W sieci pojawił się już nawet zwiastun tejże produkcji.

Zobacz wideo Beyonce przytuliła Meghan Markle na premierze króla lwa:

Meghan Markle dubbingowała film Disneya - jest pierwszy zwiastun

Jakiś czas temu pisaliśmy już, że Meghan Markle zaangażowała się we współpracę z Disneyem. Żona księcia dubbingować miała dokument o słoniach. Dziś ta informacja jest już oficjalna. Premiera filmu ustalona została na trzeciego kwietnia, a na Instagramie Disneya pojawił się pierwszy plakat oraz zwiastun produkcji.

 

Jak donoszą brytyjskie media, dubbing do filmu nagrany został w Londynie ubiegłej jesieni. W podzięce za współpracę z Meghan Markle, Disney wesprze organizację charytatywną Elephants Without Borders. Stowarzyszenie zajmuje się ochroną gatunków zagrożonych, dzikiej przyrody oraz zwalcza kłusownictwo.

 

Na zamieszczonym przez Disneya materiale nie usłyszeliśmy jednak głosu Meghan. Możemy się więc spodziewać, że okazję ku temu będziemy mieć dopiero po oficjalnej publikacji filmu.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że jeden z szefów Disneya niezbyt pochlebnie wypowiedział się o Meghan Markle, twierdząc, że żona księcia jest postacią zbyt kontrowersyjną dla jego firmy. Mamy nadzieję, że po sukcesie dokumentu o słoniach mężczyzna zmieni zdanie, a Meghan Markle zobaczymy w kolejnych produkcjach.

PJA