Meghan Markle i książę Harry już wystartowali z nową stroną internetową! Od razu opublikowali komunikat i zdradzili, jak teraz będą zarabiać

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się wycofać z rodziny królewskiej i już działają na własny rachunek. Para ruszyła z nową stroną internetową, na której zdradza swoje plany.

W środę wieczorem Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że wycofują z rodziny królewskiej. W długim oświadczeniu, opublikowanym na Instagramie, para wyjaśniła:

Po wielu miesiącach przemyśleń i prywatnych rozmów zdecydowaliśmy się w tym roku dokonać zmian. (...) Rezygnujemy z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej, postanowiliśmy stać się finansowo niezależni. Jednocześnie dalej będziemy wspierać jej Królewską Mość. Zdecydowaliśmy się na to zachęceni waszym wsparciem. Chcemy wypośrodkować czas spędzony w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Nowa strona internetowa Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry działają błyskawicznie. Dzień po ogłoszeniu decyzji od razu wystartowali z nową stroną internetową, na której wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Strona sussexroyal.com robi wrażenie - jest bardzo nowoczesna, przejrzysta i minimalistyczna. Zawiera wszystkie potrzebne informacje i plany Meghan oraz Harry'ego.

Książęca para zdradza, jak teraz będzie wyglądać jej "nowy model pracy" i dlaczego się na niego zdecydowała. Istotny jest fakt, że Meghan oraz Harry chcą spełniać się w swoich zawodach, czego do tej pory nie mogli robić.

Książę oraz księżna Sussex są dumni ze swojej pracy i są zobowiązani do kontynuowania działań charytatywnych, a także ustanawiania nowych. Ponadto cenią sobie możliwość zarobku zawodowego, czego w obecnej strukturze nie wolno im robić. Z tego powodu zdecydowali się zostać członkami rodziny królewskiej z niezależnością finansową. Ich Królewskie Wysokości uważają, że to nowe podejście pozwoli im nadal wykonywać obowiązki wobec Jej Królewskiej Mości Królowej, mając przy tym przyszłą niezależność finansową do pracy na zewnątrz - czytamy na stronie internetowej książęcej pary.

Meghan Markle i książę wyjaśniają także, że zatrzymają swoje książęce tytuły, co nie jest wyjątkiem. Para zwraca uwagę, że jest to precedens i dotyczy również innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy wspierają monarchę, a jednocześnie mają pełnoetatowe prace. Książęca para podkreśla również, że do tej pory nie zarabiała żadnych pieniędzy i nie czerpała także korzyści majątkowych ze swoich charytatywnych działalności.

Co ciekawe, Meghan i Harry będą jedynie wymagać od podatników zapłaty za bezpieczeństwo.

Książę i księżna Sussexu są klasyfikowani jako osoby chronione na szczeblu międzynarodowym – czytamy na stronie.

Książęca para nada będzie mieszkać na terenie Ftogmore Cottage, ale wycofuje się z systemu Royal Rota, co oznacza, że będzie zapraszać media na różne wydarzenia i rozpowszechniać wiadomości przy pomocy własnych mediów społecznościowych.

Niestety, historie, które mogły być dokładnie spisane przez korespondentów królewskich, są często redagowane lub przepisywane przez redakcje mediów w celu przedstawienia fałszywych wrażeń – wyjaśniła para.

Szykuje się ciekawy rozdział w historii brytyjskiej rodziny królewskiej, nie sądzicie?

 KM

Tak wyglądał ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce:

Więcej o:
Komentarze (33)
Meghan Markle i książę Harry już wystartowali z nową stroną internetową! Od razu opublikowali komunikat i zdradzili, jak teraz będą zarabiać
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 57 razy 19

  Mam nadzieję, że ludzie ich znienawidzą i przestaną się interesować tą parą celebrytów.
  Sposób, w jaki rozegrywają to odejście jest żenujący, świadczy tylko o tym, że pragną rozgłosu ponad wszystko. Nawet starej Elce nie powiedzieć? Jak można wypisać się z roboty, nie mówiąc ani słowa Szefowej? Minimum lojalności obowiązuje każdego. To jest albo prowokacja, albo mega gó...arstwo. W każdym razie zasługują na to, żeby ich po prostu olać.
  No i rzeczywiście wygląda na to, że Harry ma tu najmniej do powiedzenia. Ale też mi go nie żal.

 • Gość: afas

  Oceniono 46 razy 18

  ciekawe jaki będzie ruch Królowej, mam nadzieję, że ukryci ich zabawę w "zjeść ciastko i mieć ciastko"

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  Skoro chcą być niezależni, to powinni zrzec się tytułów i prawa do mieszkania w królewskiej posiadłości A ochronę opłacać prywatnie. Brytyjczycy powinni im tego nie popuścić.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 41 razy 11

  Megan to idiotka ! Niech jeszcze królowej Elżbiecie karze sprzątać zamek hahah wszystkimi by chciała rządzić. Biedny Harry oj biedny...

 • Gość: Anna

  Oceniono 19 razy 7

  Doskonała decyzja o zdystansowaniu się od tych kukiełek z kurzymi móżdżkami, dla których rozrywka jest zabijanie zwierzat i nieletnie panienki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 7

  Różnice pomiędzy amerykańską i angielska kulturą (czy eurpoejską w ogóle) nie są duże, ale jeśli jesteś osobą na świeczniku to widać wszystkie niuanse. A Meghan Markle mówi wprost i głośno, że jej sie to brytyjskie podejście nie podoba, że amerykańskie jest lepsze. No to jak ma nie być hejtu, skoro babka poucza wielki kraj z wiekowymi tradycjami ?

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 7

  haha wściekłość brytyjskich brukowców narasta, już nie będą mogli tak po niej jeżdzić

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Wszystkie rodziny tzw królewskie, zeruja na innych,to my wszyscy musimy ich utrzymywac. Zyja na najwiekszym poziomie i smieja sie nam w twarz, niestety wiekszos cludzi widzi w nich bóstwa. Przjrzyjcie na oczy ... czym kieruje sie ten Swiat..

 • Gość: w

  Oceniono 21 razy 5

  Meghan zachowuje się inaczej niż większość Brytyjczyków. Pojawia się więc pytanie, czy można oczekiwać od ludzi, żeby byli zadowoleni z faktu, że reprezentuje ich ktoś zupełnie inny niż oni ? Czy takie oczekiwanie jest w ogóle etyczne ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX