Meghan Markle i książę Harry drugi rok z rzędu nie pojawili się na świątecznym przyjęciu u królowej Elżbiety II. Znamy powód

W środę wieczorem w Pałacu Buckingham odbyła się coroczna impreza, zorganizowana z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wśród gości zabrakło jednak Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dlaczego zdecydowali się opuścić przyjęcie?

Meghan Markle nigdy nie była ulubienicą Brytyjczyków. Amerykańska aktorka od dawna łamie królewski protokół, choć chciałaby być postrzegana lepiej niż perfekcyjna księżna Kate. Ponadto w najbliższych dniach chyba nie polepszy swojej reputacji. Razem z mężem zabrakło jej na uroczystej, świątecznej imprezie zorganizowanej przez królową Elżbietę II.

Meghan Markle i książę Harry wybrali wakacje w Ameryce

Księżna Sussex przebywa obecnie z mężem i synem w Stanach Zjednoczonych. Spędzają rodzinne chwile z matką Markle, Dorią Ragland. Z nieoficjalnych informacji wynika również, że Meghan i Harry rozwijają kontakty z wysoko postawionymi osobistościami, którzy zechcieliby wesprzeć ich fundację "Sussex Royal Foundation".

 

Być może cel uświęci środki i Brytyjczycy spojrzą na nich łaskawszym okiem za tę decyzję. Warto jednak dodać, że to już drugi rok z rzędu, kiedy Meghan i Harry'ego zabrakło na imprezie. Wpadła za to księżna Kate, która zaprezentowała się w biżuterii babci męża i tiarze wzorowanej na tą, jaką nosiła Diana

CW

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce.

Zobacz wideo