Meghan Markle i książę Harry złożyli życzenia Elżbiecie II. Mały Archie zrobił prababci urodzinową niespodziankę

Meghan Markle i książę Harry zadzwonili do królowej Elżbiety II z życzeniami urodzinowymi. Parze w rozmowie wideo przeszkadzał mały Archie, który również chciał zobaczyć prababcię.

Dla królowej Elżbiety II to pierwsze tak dziwne urodziny od bardzo wielu lat. Nie było przy niej nie tylko obywateli (o co sama poprosiła), ale również jej najbliższej rodziny - prócz księcia Filipa, wszyscy byli pozamykani w swoich posiadłościach na różnych krańcach nie tylko Wielkiej Brytanii, ale i świata. Z Los Angeles zadzwonił jednak ukochany wnuk monarchini - książę Harry. Nie był przed kamerą sam.

Zobacz wideo Mały Archie pierwszy raz na żywo - ponad pół roku temu

Książę Harry, Meghan Markle i Archie składają życzenia królowej Elżbiecie II

Książę Harry od kilku miesięcy przebywa poza Wielką Brytanią. Z Kanady przeniósł się razem z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie z Meghan Markle miał kupić posiadłość w Los Angeles w Malibu. Wydawało się, że Sussexowie odcięli się definitywnie od rodziny królewskiej. Niezależnie jednak od dość wyboistej przeszłości, w dniu urodzin królowej zadzwonili całą rodziną do Elżbiety II.

W rozmowie, zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika pary, brał udział nie tylko książę Harry, ale również Meghan Markle oraz mały Archie, który za kilkanaście dni sam będzie miał pierwsze urodziny. Królowa nie widziała malucha od bardzo długiego czasu - formalnie stało się to ostatni raz kilka dni po narodzinach Archiego. I choć dla Elżbiety II jest to już jej ósmy prawnuczek, to podejrzewamy, że mimo wszystko jest jej dość przykro, że go nie widuje. Gdyby Harry i Meghan zostali w Wielkiej Brytanii, miałaby większą szansę się z nim spotykać. Tak się niestety nie stało.

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Los Angeles

Kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłaszali megxit, zapewniali, że chcieliby dzielić życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę Północną. Na zapewnieniach tak naprawdę się skończyło - kiedy zamieszkali w Kanadzie, do Londynu przylecieli dwa razy, bez Archiego. Ich plany uniezależnienia się od rodziny królewskiej zawierają również plan zarabiania na siebie swoją własną pracą, to zaś może się wydarzyć tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie Meghan będzie mogła rozwijać karierę aktorską, a Harry współpracować ściślej z biznesem i nowymi technologiami z Doliny Krzemowej.

Niecały miesiąc temu para przeprowadziła się z synem do Los Angeles, gdzie zamieszkali w ekskluzywnej okolicy, wybieranej przez gwiazdy Hollywood. Plany jakiegokolwiek pojawienia się w Wielkiej Brytanii pokrzyżowała im sytuacja na świecie.

Więcej o:
Komentarze (36)
Archie zadzwonił do prababci! Książę Harry i Meghan Markle z synem złożyli życzenia królowej Elżbiecie II
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 21 razy 5

  A pozniej, w ramach ochrony swojej prywatnosci, para poprzez rzecznika prasowego poinformowala o tym wydarzeniu wagi panstwowej wszystkie media, ktore jeszcze lubi.

  Jezeli ktos jeszcze wierzy, ze oni nie chca byc w mediach jest glupszy niz ustawa przewiduje.

 • cichwoda

  Oceniono 8 razy 4

  Kinga jeszcze się nie wypowiedziała?

 • boo-boo

  Oceniono 19 razy 1

  Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harrego więc już nie jest Markle tylko księżna Meghan tak samo jak keta Middleton - redakcyjne tłuki....

 • e.m.s.9

  Oceniono 14 razy 0

  Wczoraj ogłaszali, że zrywają kontakt z mediami. Dzisiaj upubliczniają prywatną rozmowę.

 • rikol

  Oceniono 18 razy 0

  Oczywiście ta dwójka wylamała się z umowy w rodzinie, że rozmowy miały być prywatnem zostali już za to skrytykowani przez pałac. Harry niezdarnie usiłuje opublikowac jeszcze więcej PR i przekonać babcię, ze warto go dalej finansować, bo sam z Meghan nie jest w stanie zarobić na własne potrzeby. ostatnio angielski profesor medycyny ostro wypowiedział się o księciu, że ten nie ma żadnych kwalifikacji i nie powinien się wypowiadać na tematy, na których się nie zna. Otóż książę uważa, ze pandemia koronawirusa to nie jest taki duży problem i że media przesadzają - a zmarły przecież dziesiątki tysięcy ludzi. kolejna katastrofa PR. Podejrzewam, że ich piarowcy ręce załamuja. nie wiem, czy można mieć gorszego klienta. Wcześniej narzekali na tabloidy brytyjskie, ale tabloidy amerykańskie też nie piszą o nich nic dobrego. po prostu ludzie nie są w stanie pojąć, jak mozna mieć taki tupet jak ta dwójka.

 • striepo

  Oceniono 5 razy -1

  T
  O

  M
  N
  O
  M

  W
  S
  Z
  C
  Z
  O
  N
  S
  Ł
  O

  Naprawdę, wzruszające. Popłakałem się

 • cichwoda

  Oceniono 6 razy -2

  każda treść umieszczona tu musi zatwierdzić Severin
  "Twój komentarz został wysłany, pojawi się wkrótce"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX