Meghan Markle i książę Harry przyłapani w Los Angeles! Ona w adidasach, on w bandamie. Wiemy, czym jeżdżą. To luksusowy samochód

Meghan Markle i książę Harry postanowili wyprowadzić swoje psy na spacer po słonecznym Los Angeles. Para zatroszczyła się, by usta i nos zakryć w oryginalny sposób.

Meghan Markle i książę Harry wraz z końcem marca oficjalnie zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Nowy etap swojego wspólnego życia rozpoczęli przeprowadzką do Los Angeles. Ze względu na powszechną izolację społeczną, Meghan od początku powrotu do Stanów Zjednoczonych nie widziała się jeszcze ze swoją mamą, Dorią, która jest w grupie najwyższego ryzyka. Małżonkowie nie nudzą się jednak w nowym miejscu zamieszania. Kiedy tylko nie rozwożą jedzenia potrzebującym, zwiedzają okolicę, wyprowadzając na spacer swoje ukochane psy.

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na Instagramie. Cudowne!

Meghan Markle i książę Harry na spacerze z psami

Paparazzim po raz pierwszy udało się przyłapać Meghan Markle i księcia Harry'ego od czasu ich przeprowadzki do Kalifornii. Ostatnio Internet obiegły zdjęcia, na których książęca para wyprowadza na spacer swoje ukochane psy. Harry prowadził na smyczy czarnego labradora Oza, natomiast Meghan zajmowała się adoptowanym beaglem, Guyem.

Małżonkowie zastosowali się do przepisów obowiązujących w Stanach Zjednoczonych i zasłonili swoje twarze niebieskimi bandanami. Meghan miała przy sobie płyn do dezynfekcji.

Książęca para postawiła na casualowe stylizacje. Meghan założyła białe jeansowe rurki, czarną koszulkę, czapkę z daszkiem oraz adidasy, których cena wynosi 160 funtów (ok. 800 złotych). Musimy przyznać, że ten strój znacznie różni się od stylizacji, które aktorka nosiła jako księżna Sussex. Harry także ubrał się na luzie, wybierając szarą koszulkę polo, jeansy, zamszowe buty oraz okulary przeciwsłoneczne.

Po zakończonym spacerze, w którym nie towarzyszył małżonkom ich 11-miesięczny Archie, Meghan Markle i książę Harry wsiedli do swojego czarnego Porsche SUV, którego cena waha się od  360 do 720 tys. złotych.

Jak donoszą media, para zamieszkała w Malibu i obecnie szuka swojego wymarzonego domu, w którym spędzi resztę życia.

Więcej o:
Komentarze (45)
Meghan Markle i książę Harry spacerują z psami po Los Angeles. Zachowali środki bezpieczeństwa
Zaloguj się
 • ladne_sny

  Oceniono 12 razy 10

  co to jest bandama, panie stażysto po uniwersytecie w koziej wólce?

 • cmjw

  Oceniono 26 razy 10

  Zaczyna się show, którego od początku dążyła Meghan. Miała być ucieczka przed strasznymi paparazzi z Anglii (gdzie byli chronieni protokołem) do Kanady, co jeszcze można zrozumieć, ale do najbardziej medialnego miasta świata? W LA to paparazzi nie ma żadnego. Czy ktoś jeszcze wierzy w ich bajeczki.

 • anonimowy83

  Oceniono 9 razy 9

  Warto dodać że Meghan miala ze sobą smycz która kosztowała 1$...

 • wejsunek47

  Oceniono 8 razy 8

  "przyłapani" ? a robili coś złego? czy redaktorka od tej wstrząsającej wiadomości ukończyła podstawówkę?

 • mateuszzex

  Oceniono 8 razy 8

  to auto ma niemieckie rejestracje, napewno jesy harrego? czy to tylko domysly, bo dowodu nie widze

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 8 razy 8

  Rozwydrzeni. Żyją na takim poziomie, jakby Harry był znanym piłkarzem, a nie zwykłym księciem. Jak oni śmią!

 • jaceksea

  Oceniono 7 razy 7

  Samochód? Nie ma się czym podniecać. Wystarczy wymienić nazwiska np. Maryla Rodowicz, czy Kuba Wojewódzki! Nie trzeba być księciem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX