Meghan Markle i książę Harry nie mieszkają już w Kanadzie! Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się z Kanady, by móc zamieszkać w wymarzonym Los Angeles.

Meghan Markle i książę Harry od dłuższego czasu planowali przeprowadzkę do Los Angeles, by Meghan mogła być blisko rodziny i nowej pracy. Długo poszukiwali idealnego domu i jak podają amerykańskie media, marzenie Meghan w końcu się spełniło. Para książęca przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do USA

Źródło portalu people.com potwierdza, że Meghan i Harry wyprowadzili się już z wyspy Vancouver, na której mieszkali. Dodatkowo to samo źródło potwierdziło, że zamieszkali w Los Angeles - rodzinnym mieście Meghan.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Meghan pragnęła powrócić do Los Angeles, ponieważ ma tam rodzinę i najbliższych przyjaciół. Dodatkowo od pewnego czasu intensywnie myśli nad powrotem do pracy. Przypomnijmy, że ostatnio zadebiutowała jako lektor w filmie dokumentalnym Disneya, opowiadającym o podróży rodziny słoni.

Tego właśnie Meghan i Harry zawsze chcieli - stworzyć własne życie. Uwielbiają przebywać w Kanadzie, ale wciąż myślą o domu w Los Angeles. Prawdopodobnie będą mieli domy w obu miejscach - jeszcze niedawno mówiły amerykańskie media.

Niestety nie wiemy jeszcze gdzie dokładnie zamieszkała książęca para. Z pewnością jest to luksusowa okolica, ponieważ jak wiemy, para rozważała do tej pory tylko takie lokalizacje. Nawet ich "domek na wsi", który ostatnio kupili w okolicach Londynu, znajduje się naprzeciwko działki Beckhamów. Najwyraźniej była aktorka nadal lubi otaczać się gwiazdami, a Harry - swoimi wysoko postawionymi przyjaciółmi.

BO

Więcej o:
Komentarze (40)
Meghan Markle i książę Harry nie mieszkają już w Kanadzie! Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych
Zaloguj się
 • domix

  Oceniono 30 razy 10

  Trzeciorzędna aktoreczka bez talentu pokaże wreszcie swoim koleżankom kto rządzi w LA.

 • justas32

  Oceniono 21 razy 9

  Kto normalny może chcieć mieszkać w Los Angeles ? Nikt. Tylko aktoreczki ...

 • tfurczyni

  Oceniono 23 razy 7

  Cały świat siedzi w domach, a ci sobie skaczą (pewnie z liczną służbą i orszakiem) z kontynentu na kontynent. Początkowo miałam sporo sympatii dla tej pary, ale zaczynają chyba gonić w piętkę i robią coraz głupsze rzeczy.

 • edkr

  Oceniono 10 razy 6

  Gó... mnie to interesuje, nie macie ważniejszych informacji??????????????

 • silthor

  Oceniono 17 razy 5

  No tak, Kanada przestała opłacać ochroniarzy używanych przez Meghan jako chłopcy na posyłki, to teraz wielkie książęta uciekli do USA.

  No i nich sobie robią, co chcą, ale medialny cyrk wokół tego nieistotnego księcia (szósty w kolejce do tron?) i nieistotnej aktoreczki jest obrzydliwy.

 • valla

  Oceniono 4 razy 4

  Się tym rudym murzynom we łbach poprzewracało

 • motylex

  Oceniono 13 razy 3

  "Wielka sława to żart, książę błazna jest wart".

 • karinawojtek

  Oceniono 15 razy 3

  Pamietam jak pisalem, ze dlugo w Kanadzie nie posiedza, tylko sie do LA wyprowadza, to bylem to szczuty. Ot i prosze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX