Dzieci Kate i Williama dziękują służbie zdrowia za walkę z koronawirusem. Serca skradł książę Louis

Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się nowe nagranie dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Charlotte, Louis i George bili brawo dla lekarzy, pielęgniarek i wszystkich ratowników medycznych.

Koronawirus dotarł już do ponad 190 krajów na całym świecie. Wszyscy dziś walczymy ze straszną pandemią, która niemalże codziennie zabija tysiące ludzi. Europejskie rządy już jakiś czas temu zdecydowały się na zamknięcie granic. W Polce nieczynne są także restauracje, kina czy galerie handlowe oraz obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Mniej ostrożnie do całej sprawy podeszła niestety władza w Wielkiej Brytanii. Boris Johnson dopiero w tym tygodniu podjął decyzję o zakazie przemieszczania się ludzi przez co najmniej trzy tygodnie. Sytuacja na Wyspach jest więc poważniejsza, niż zdawał sobie z tego sprawę sam premier. Służba zdrowia ma ręce pełne roboty, za którą obywatele postanowili podziękować. Zrobili to również najmłodsi członkowie rodziny królewskiej.

Nowe nagranie dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się w czwartek wieczorem nagranie księżniczki Charlotte, księcia Louisa i księcia Georga. Dzieci Kate i Williama z powagą, ale i uśmiechami na twarzach zabili brawo całej służbie zdrowia, która już od kilku tygodni walczy z koronawirusem.

Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, internistów, farmaceutów, wolontariuszy i innych pracowników Narodowej Służby Zdrowia niestrudzenie pracującym, aby pomóc ludziom dotkniętym przez COVID-19: dziękujemy - czytamy pod wideo. 
Zobacz wideo

Nie musimy chyba pisać, że nagranie zachwyciło internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Coś wspaniałego zobaczyć najmłodszych członków rodziny królewskiej dziękujących Narodowej Służbie Zdrowia. Dobra robota!
Śliczne i mądre dzieci. Jestem dumna!
Dziękujemy! Uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi!

Redakcja Plotka również życzy dużo zdrowia, zwłaszcza teraz, kiedy wiadomo już, że jeden z członków rodziny królewskiej jest zakażony wirusem. Przypomnijmy, w środę światowe media obiegła informacja, że pozytywny wynik na obecność koronawirusa otrzymał książę Karol, syn królowej. Ona sama również została poddana badaniu, ponieważ widziała się z następcą tronu kilka dni przed jego kwarantanną.

CW

Więcej o:
Komentarze (21)
Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem
Zaloguj się
 • pavise

  Oceniono 11 razy 5

  Czy już cała rodzina królewska uciekła z Londynu? Politycy też mają wolne? Ciekaw jestem czy Boris się nie boi, że go lekarze "wyleczą" jakby przyszło mu iść do szpitala. Każdy w służbie zdrowia pamięta cięcia torysów, braki personelu, obniżanie grup uposażenia , zamrożenie podwyżek na 5 lat ( politycy w tym czasie dostali 11% podwyżki) , płatne parkingi dla pracowników szpitali etc etc. Wzruszające jak ci hipokryci teraz mogą patrzeć w oczy pielęgniarkom i innym pracownikom służby zdrowia, bojąc im przy okazji brawo.

 • marysue123

  Oceniono 21 razy 5

  Czemu skradł? Przecież widać, że te dzieci nie czają o co chodzi. Cud, że Szarlota nie pokazała języka.

 • ter_enc12

  Oceniono 12 razy 4

  Kilka tygodni temu William żartował z wirusa więc gdyby teraz bił brawo dla osób, które z nim walczą to wyszłoby głupio. A dzieci jak wiadomo zawsze ocieplają wizerunek :)

 • art_102

  Oceniono 21 razy -1

  Na okrągło sie dziećmi wysługuje, bo wie, ze ma wtedy więcej wejść na insta, a potem gadają, ze chcą żeby dzieci miały normalne dzieciństwo, a od machana łapkami do "poddanych" to już ich chyba ręce bolą:)
  No, ale w końcu wszystkie dzieci tak mają:)

 • n29a

  Oceniono 13 razy -3

  Co tam, znów ten chów wsobny?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX