Dzieci Kate i Williama dziękują służbie zdrowia za walkę z koronawirusem. Serca skradł książę Louis

Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się nowe nagranie dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Charlotte, Louis i George bili brawo dla lekarzy, pielęgniarek i wszystkich ratowników medycznych.

Koronawirus dotarł już do ponad 190 krajów na całym świecie. Wszyscy dziś walczymy ze straszną pandemią, która niemalże codziennie zabija tysiące ludzi. Europejskie rządy już jakiś czas temu zdecydowały się na zamknięcie granic. W Polce nieczynne są także restauracje, kina czy galerie handlowe oraz obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Mniej ostrożnie do całej sprawy podeszła niestety władza w Wielkiej Brytanii. Boris Johnson dopiero w tym tygodniu podjął decyzję o zakazie przemieszczania się ludzi przez co najmniej trzy tygodnie. Sytuacja na Wyspach jest więc poważniejsza, niż zdawał sobie z tego sprawę sam premier. Służba zdrowia ma ręce pełne roboty, za którą obywatele postanowili podziękować. Zrobili to również najmłodsi członkowie rodziny królewskiej.

Nowe nagranie dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się w czwartek wieczorem nagranie księżniczki Charlotte, księcia Louisa i księcia Georga. Dzieci Kate i Williama z powagą, ale i uśmiechami na twarzach zabili brawo całej służbie zdrowia, która już od kilku tygodni walczy z koronawirusem.

Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, internistów, farmaceutów, wolontariuszy i innych pracowników Narodowej Służby Zdrowia niestrudzenie pracującym, aby pomóc ludziom dotkniętym przez COVID-19: dziękujemy - czytamy pod wideo. 
Zobacz wideo

Nie musimy chyba pisać, że nagranie zachwyciło internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Coś wspaniałego zobaczyć najmłodszych członków rodziny królewskiej dziękujących Narodowej Służbie Zdrowia. Dobra robota!
Śliczne i mądre dzieci. Jestem dumna!
Dziękujemy! Uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi!

Redakcja Plotka również życzy dużo zdrowia, zwłaszcza teraz, kiedy wiadomo już, że jeden z członków rodziny królewskiej jest zakażony wirusem. Przypomnijmy, w środę światowe media obiegła informacja, że pozytywny wynik na obecność koronawirusa otrzymał książę Karol, syn królowej. Ona sama również została poddana badaniu, ponieważ widziała się z następcą tronu kilka dni przed jego kwarantanną.

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.