Ujawniono SMS-y Harry'ego i Meghan do ojca Markle. Rzucają nowe światło na konflikt. "Zostawiłeś mnie przed ślubem zszokowaną"

Ujawniono wiadomości, które książę Harry i Meghan Markle wymieniali z jej ojcem, Thomasem. Okazuje się, że sytuacja nie była taka, jak przedstawiano ją w brytyjskiej prasie.

Książę Harry i Meghan Markle podali do sądu brytyjskie tabloidy, które za wszelką cenę chciały uzyskać jak najwięcej informacji na ich temat. Para była oburzona, w jaki sposób przedstawiała ich prasa, co znacząco nadszarpnęło ich wizerunek. Do tej pory małżeństwo toczy batalię sądową z Associated Newspapers - wydawcą "Mail on Sunday". Teraz na jaw wyszła treść sądowych dokumentów, które rzucają zupełnie nowe światło na relację byłej księżnej i jej ojca.

Zobacz wideo Meghan wraca do pracy

Ujawniono wiadomości Meghan i Harry'ego do Thomasa Markle

Nie cichną doniesienia o konflikcie pomiędzy Meghan Markle a jej ojcem. Nie od dziś wiadomo, że relacja byłej księżnej z Thomasem Markle nie należała do udanych. Mężczyzna kontaktował się z mediami i ujawniał brytyjskiej prasie informacje na temat córki. Na łamach ''Mail on Sunday'' ukazał się prywatny list Meghan skierowany do ojca. Sprawa szybko trafiła do sądu, a teraz nabrała rozpędu.

Prawnicy ujawnili treść wiadomości, które książę Harry wysyłał do teścia zaledwie kilka dni przed ceremonią ślubną. Udostępnione dokumenty mają zmienić pogląd na to, jakoby to Harry i Meghan chcieli odciąć się od Thomasa. Z ich treści jasno wynika, że było zupełnie odwrotnie. Okazuje się, że Harry chciał załatwić sprawę polubownie, jednak spotkał się z odmową ze strony Thomasa. 

"Naprawdę muszę z tobą porozmawiać. Nie musisz przepraszać. Rozumiemy, jakie są okoliczności, ale opowiadanie o tym publicznie tylko pogorszy sytuację - napisał Harry.
 Jeśli kochasz Meg i chcesz wszystko naprostować, proszę, zadzwoń do mnie. Są dwie opcje, które nie zawierają rozmowy z mediami. Proszę, zadzwoń, to będę mógł wyjaśnić. Meg i ja nie jesteśmy na ciebie źli, po prostu chcemy porozmawiać - dodał.

Jak podaje ''Daily Mail'' w obronie gazety zeznawał będzie sam Thomas Markle, który tym samym stanie w sądzie przeciwko własnej córce. Mężczyzna przekazał prawnikom niepublikowane wcześniej wiadomości, które wymieniali między sobą z Harrym.

Nie zrobiłem niczego, żeby skrzywdzić Ciebie, Meghan lub kogokolwiek innego... Przepraszam, że mój atak serca jest… dla ciebie niedogodnością - napisał Markle.

Odpowiedź Meghan wyjaśnia, w jakiej sytuacji postawił ją ojciec. 

Ignorujesz moje telefony, zostawiłeś mnie przed ślubem zmartwioną, zmieszaną i zszokowaną.

Z opublikowanych dokumentów jasno wynika, że Meghan i Harry dbali o dobro Thomasa. Książęca para chciała mu nawet zapewnić królewską ochronę, jednak i to nie polepszyło ich kontaktów. Ojcu i córce nie udało się dojść do porozumienia, a niedługo spotkają się na sali sądowej. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Ujawniono SMS-y Harry'ego i Meghan do ojca Markle. Rzucają nowe światło na konflikt. "Zostawiłeś mnie przed ślubem zszokowaną"
Zaloguj się
  • gonzogonzo

    Oceniono 6 razy 0

    Czyli ojciec jest socjopatą (najprawdopodobniej psychopatą). Dziecko socjopaty/psychopaty ma dwie drogi - albo będzie ofiarą, albo agresorem (jego kopią). Teoretycznie jest szansa, że po jakiś psychoterapiach będzie "normalne", ale to jest tak trudne, że moim zdaniem prawie niewykonalne. Pytanie w takim razie kim jest Meghan. (?)

  • sskrytykrytyk

    Oceniono 4 razy -2

    A po co się spotkają w sądzie? :) Czego to ludzie dla pieniędzy i dla fejmu nie zrobią. Paskudni ludzie.. Wstrętni, pazerni..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX