Thomas Markle znowu poszedł do telewizji. Oczernił w śniadaniówce nie tylko córkę, ale i księcia Harry'ego: Zmężniej i przyleć się ze mną spotkać

Thomas Markle zauważył, że może wybić się nieco na "Megxicie" i postanowił wystosować zaproszenie na spotkanie do męża córki. Nie obyło się bez uszczypliwości w stronę księcia Harry'ego.

"Megxit" nieprzerwanie jest tematem numer jeden zagranicznych portali i magazynów. I choć członkowie rodziny królewskiej starają się już nie komentować całej sprawy, wszyscy wokół z nimi związani wręcz przeciwnie. Atakowana jest przede wszystkim Meghan Markle. Ostatnio oschle wypowiedziała się o niej siostra, Samantha Markle i ojciec, Thomas Markle. Ten ostatni nie daje jednak za wygraną i znów wystąpił w amerykańskiej telewizji. Tym razem oberwało się też księciu Harry'emu

Thomas Markle zaprasza zięcia na spotkanie, jednocześnie krytykując go

Znienawidzony przez Meghan ojciec nie przepuści żadnej okazji, by dopiec córce i jej rodzinie. Ostatnio po raz kolejny został zaproszony do telewizji. Oczywiście nie powiedział nic miłego na temat córki, kpiąc z jej przekonania, że stała się ofiarą rasistowskich żartów. 

Meghan nigdy nie miała problemów z rasizmem w szkole ani swoim otoczeniu. Nie zauważyłem, żeby w Anglii taki problem istniał. Ludzie są tu dużo bardziej liberalni niż w Stanach Zjednoczonych, dlatego nie sądzę, żeby ktoś traktował Meghan gorzej z powodu rasy - wyjaśnił.

Gospodarz programu, Piers Morgan, który również nie szczędzi słów krytyki pod adresem księżnej, sprowokował jej ojca, do wypowiedzenia się na temat jej działalności ekologicznej. Obaj stwierdzili, że Meghan jest hipokrytką.

Tak, jest, bo jeżeli ciągle o tym mówisz, to musisz wziąć za to odpowiedzialność. Powinni wziąć przykład z Williama i podróżować publicznym transportem, a nie prywatnymi samolotami. Dla mnie to ma sens - stwierdził.

Ostatni fragment rozmowy dotyczył zięcia Thomasa. Mężczyzna zaapelował o spotkanie, jednocześnie krytykując księcia. 

Jeżeli za 30 dni po tym wywiadzie nikt się do mnie nie odezwie, to po prostu spróbuję znowu. To wystarczająco dużo czasu, aby się namyślić. Harry, zmężniej i przyleć się ze mną spotkać - zaapelował.

Powiemy szczerze, nieważne jak oceniana byłaby decyzja Meghan i Harry'ego, zachowanie Thomasa jako ojca jest wręcz naganne. Bardzo dobrze, że Meghan nie odpiera publicznie jego ataków. Takie sprawy lepiej załatwiać między sobą. 

CW

Książę Harry wydał oświadczenie w sprawie odejścia z królewskiego dworu. 

Zobacz wideo
Więcej o: