Piers Morgan skomentował zachowanie i przemówienie księcia Harry'ego. "Oszczędź nam swoich krokodylich łez - nie musiałeś rezygnować"

Piers Morgan w bardzo ostrych słowach opisał zachowanie księcia Harry'ego. Książęcą parę porównał do Kardashianów, a winą za całą sytuację obarcza Meghan.

Piers Morgan jest jednym z najsłynniejszych dziennikarzy na świecie i byłym przyjacielem Meghan Markle. Na portalu Daily Mail ponownie skomentował rezygnację księcia Harry'ego i nie szczędził ostrych słów. 

Piers Morgan komentuje rezygnację księcia Harry'ego

Piers zaczął od tego, że wiele osób ubolewa nad tym, że książę Harry odejdzie z brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak nie wierzy w jego żadne słowo ani smutek, który ponoć wiąże się z odejściem. Dziennikarz uważa, że mimo zapewnień księcia, który wielokrotnie powtarzał, że kocha Wielką Brytanię i całym sercem będzie jej służył, to tylko puste słowa. Według niego gdy tylko skończy się całe zamieszanie, Harry wyjedzie do Kanady, aby móc wspierać Meghan w jej aktorskiej karierze.

Gdy Harry w przemówieniu odniósł się do brytyjskich mediów, które jego zdaniem okropnie potraktowały jego żonę, Morgan przyznaje, że po raz pierwszy wybuchnął śmiechem.

Podłe, bestialskie, rasistowskie media wypędziły biednego Harry'ego i Meghan. Mieliśmy śmiałość sądzić, że baby shower wyprawione za 500 000 dolarów w Nowym Jorku było trochę niestosowne, biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan zachęcali nas na Twitterze, aby zwracać większą uwagę na biednych ludzi. Och, i szokujące jest to, że zasugerowaliśmy, że jeśli chcą, aby podatnicy wydali trzy miliony dolarów na remont ich domu, nie powinni ukrywać zdjęć i szczegółów narodzin syna ani powstrzymywać publiczności przed zrobieniem zdjęcia w Wimbledonie. Faktycznie, media traktowały ich straszliwie - napisał dziennikarz.

Harry przemówienie zakończył zdaniem, że wraz z żoną pragnie nadal służyć królowej i monarchii. Jednak Piers uważa, że to tylko kolejne puste słowa.

Jedyną "usługą" w ich umysłach jest komercyjne wykorzystanie swojego królewskiego statusu i promowanie kariery aktorskiej Meghan. [...] Kiedy staną się kolejną parą celebrytów, znajdą się na łasce bezlitosnych amerykańskich mediów tabloidowych i paparazzi. [...] Oszczędź nam swoich krokodylich łez, Harry. Porzuciłeś to dla wielkich pieniędzy i kariery filmowej swojej żony - dodał na koniec.

Piers Morgan po raz kolejny krytykuje zachowanie książęcej pary. Wielokrotnie wypowiadał się negatywnie o Meghan Markle, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Co myślicie o tej sytuacji? Zgadzacie się ze zdaniem dziennikarza? 

BO

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.