Piers Morgan skomentował zachowanie i przemówienie księcia Harry'ego. "Oszczędź nam swoich krokodylich łez - nie musiałeś rezygnować"

Piers Morgan w bardzo ostrych słowach opisał zachowanie księcia Harry'ego. Książęcą parę porównał do Kardashianów, a winą za całą sytuację obarcza Meghan.

Piers Morgan jest jednym z najsłynniejszych dziennikarzy na świecie i byłym przyjacielem Meghan Markle. Na portalu Daily Mail ponownie skomentował rezygnację księcia Harry'ego i nie szczędził ostrych słów. 

Piers Morgan komentuje rezygnację księcia Harry'ego

Piers zaczął od tego, że wiele osób ubolewa nad tym, że książę Harry odejdzie z brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak nie wierzy w jego żadne słowo ani smutek, który ponoć wiąże się z odejściem. Dziennikarz uważa, że mimo zapewnień księcia, który wielokrotnie powtarzał, że kocha Wielką Brytanię i całym sercem będzie jej służył, to tylko puste słowa. Według niego gdy tylko skończy się całe zamieszanie, Harry wyjedzie do Kanady, aby móc wspierać Meghan w jej aktorskiej karierze.

Gdy Harry w przemówieniu odniósł się do brytyjskich mediów, które jego zdaniem okropnie potraktowały jego żonę, Morgan przyznaje, że po raz pierwszy wybuchnął śmiechem.

Podłe, bestialskie, rasistowskie media wypędziły biednego Harry'ego i Meghan. Mieliśmy śmiałość sądzić, że baby shower wyprawione za 500 000 dolarów w Nowym Jorku było trochę niestosowne, biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan zachęcali nas na Twitterze, aby zwracać większą uwagę na biednych ludzi. Och, i szokujące jest to, że zasugerowaliśmy, że jeśli chcą, aby podatnicy wydali trzy miliony dolarów na remont ich domu, nie powinni ukrywać zdjęć i szczegółów narodzin syna ani powstrzymywać publiczności przed zrobieniem zdjęcia w Wimbledonie. Faktycznie, media traktowały ich straszliwie - napisał dziennikarz.

Harry przemówienie zakończył zdaniem, że wraz z żoną pragnie nadal służyć królowej i monarchii. Jednak Piers uważa, że to tylko kolejne puste słowa.

Jedyną "usługą" w ich umysłach jest komercyjne wykorzystanie swojego królewskiego statusu i promowanie kariery aktorskiej Meghan. [...] Kiedy staną się kolejną parą celebrytów, znajdą się na łasce bezlitosnych amerykańskich mediów tabloidowych i paparazzi. [...] Oszczędź nam swoich krokodylich łez, Harry. Porzuciłeś to dla wielkich pieniędzy i kariery filmowej swojej żony - dodał na koniec.

Piers Morgan po raz kolejny krytykuje zachowanie książęcej pary. Wielokrotnie wypowiadał się negatywnie o Meghan Markle, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Co myślicie o tej sytuacji? Zgadzacie się ze zdaniem dziennikarza? 

BO

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (106)
Piers Morgan skomentował zachowanie i przemówienie księcia Harry'ego. "Oszczędź nam swoich krokodylich łez - nie musiałeś rezygnować"
Zaloguj się
 • Gość: Zgadzam się

  Oceniono 110 razy 48

  Zgadzam się w 100%.

 • Gość: Ada

  Oceniono 73 razy 25

  Piers Morgan został wyrzucony z CNN za molestowanie koleżanki z pracy. Jego zdanie nie ma znaczenia, zacięcie atakuje kobietę za to, że nie miała ochoty z nim rozmawiać I kontynuować znajomości. To kawał szowinistycznej, mizoginistycznej, seksistowskiej świni, zachowuje się jak stalker, nie ma się co podniecać jego wypowiedziami. I dziwię się kobietom, które mu przyklaskują.

 • heycisco1

  Oceniono 31 razy 21

  Czy moze mi ktos powiedziec, jaki jest cel cytowania tego buca w polskiej prasie? Nikt w Polsce nie ma pojecia, kim on jest. I niech tak pozostanie. Mamy wystarczajaco duzo wlasnych bucow. Po co importowac kolejnego?

 • Gość: Kamea

  Oceniono 64 razy 20

  Pan Morgan pieni się jak kilkulatek w sklepie ktoremu nie chcą mu kupić ninjago;) Człowieku, oni z tego korzystali, gdy pełnili określone funkcje w rodzinie. Zrezygnowali z tego. Teraz chcą tylko mieszkać oddzielnie i mieć niezależność, również finansowa. Pan Morgan dostaje szału bo M.i H chcą mieszkać w Kanadzie i zrezygnowali z tytułu dla syna zeby mieć do niego pełnię praw. To nie HM mają problem, to monarchia, skostniała, toksyczna rodzina, holdujaca nie tradycji nawet ani konwenasom, tylko toksycznym relacjom, które wyrażają się w chęci zarządzania życiem dorosłych dzieci. Karol czekający na tron, starszy mentalnie od własnej matki jest tego najlepszym dowodem... Królowa zabraniajaca matce spędzać wakacji z dziećmi... Kochanka syna wiernie czekająca kiedy się rozejdzie z żoną, której nigdy nie kochał... No wisienka na torcie, książę Andrzej i jego zapał do kontaktów z młodzieżą... Zaiste, nic tylko siedzieć z nimi wszystkimi i wychowywac dziecko...

 • Gość: Ola

  Oceniono 48 razy 20

  Ojjj Morgan dasz rade bez Harrego.idz.d0 psychoterapeuty

 • Gość: Jch

  Oceniono 37 razy 17

  Temu Morganowi odbiło na punkcie Megan, zachowuje się niczym odtrącony zalotnik. Bardziej przypomina stalkera .

 • czarna_zoska

  Oceniono 39 razy 13

  Nastepny mądrala. Zyj swoim zyciem

 • Gość: To niewiarygodne

  Oceniono 16 razy 12

  Na ksiezna Sophie, zone księcia Edwarda tez tak starsznie media szczuly, wypisywali starszne rzeczy, także jak była w ciąży, podobnie jak o księżnej Meghan. Kobieta prawie straciła ciaze, córkę urodziła chyba za wcześnie i miała ogromne problemy. Warto sobie takie informacje znaleźć, wtedy zrozumiecie, ze tu chodzi o nieetyczne szczucie i zarabianie na niewinnym człowieku, a nie o etykę dziennikarska i to co na jej temat wypisują nawet obok prawdy nie stali to raz dwa umiejętnie pomijają jej dobre działania. Czy choć raz napisali szczerze i dobrze bez podjudzania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX