Tak będą mieszkać książę Harry i Meghan Markle. Wnętrza zaskakują, ale naszą uwagę przykuł widok z salonu

Meghan i Harry właśnie wybrali rezydencję, w której zamieszkają, gdy będą w Kanadzie. Wnętrza są w iście królewskich stylu. Nie brakuje przepychu i luksusu.

Meghan Markle i książę Harry planują dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Kanadę. Wiele osób zastanawiało się, gdzie dokładnie zamieszka była para książęca. Okazuje się, że rezydencja została już wybrana.

Jak będą mieszkać Meghan i Harry?

Willa znajduje się w zachodnim Vancouver. Jak się okazuje warta jest ponad 27 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że wnętrza przepełnione są luksusem, a widok z panoramicznych okien zapiera dech w piersiach. Posiadłość ma sześć pokoi i pięć łazienek umieszczonych na czterech piętrach. Ogromny salon ma duże, przestronne okna z widokiem na ocean i część miasta. Wnętrza są jasne i urządzone w eleganckim stylu. W salonie możemy zobaczyć duży stół rodzinny, biały kominek i miejsce do relaksu. 

Prywatność zapewniają bramy i wypielęgnowane żywopłoty. Para ma również do dyspozycji duży garaż i ogród, z którego można od razu wyjść na pomost. W wilii znajduje się wiele tarasów, z których można podziwiać przepiękny widok. Okolica, w której się znajduje, jest bardzo spokojna i prestiżowa. Mieszka tam wiele młodych, bogatych małżeństw, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Miejsce wydaje się wręcz idealna dla Meghan i Harry'ego.

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

BO

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo