Gdy książę Harry załatwiał pracę Meghan, nikt nie zwracał uwagi na Beyonce. Jej mina zdradza, co o tym myślała

O rozmowie księcia Harry'ego z prezesem Disneya było bardzo głośno w mediach. Tym razem przyglądamy się reakcji Beyonce, która zaskoczyła wszystkich.

Po rezygnacji Meghan i Harry'ego z obowiązków królewskich wiele osób zastanawia się, czym zajmie się była książęca para. Patrząc na zachowanie księcia Harry'ego, prawdopodobnie niedługo zobaczymy ich na wielkim ekranie.

Beyonce zażenowana zachowaniem księcia Harry'ego

Podczas premiery filmu "Król Lew" książę Harry i Meghan mieli okazję spotkać się ze śmietanką Hollywood. Na wydarzeniu obecna była również Beyonce, która udzieliła głosu filmowej Nali. Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak książę Harry rozmawia z prezesem Disneya. Podczas chwalił się aktorskimi umiejętnościami żony, a tym samym pewnie chciał zachęcić go do zatrudnienia aktorki.

Wiedziałeś, że ona zajmuje się podkładaniem głosu? [...] Ona jest tym poważnie zainteresowana. - mówił Harry. 

Jednak internauci zwrócili uwagę na dość dziwne zachowanie Beyonce, która przysłuchiwała się rozmowie. Jej mina była bardzo wymowna i widać było, że czuje się niezręcznie. Gwiazda zakryła twarz, po czym dyskretnie odwróciła wzrok.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy.

Spójrzcie na Beyonce. Wie, co się dzieje i wie, że musi udawać miłą.
Oglądanie tego jest bolesne. Wszyscy czują się nieswojo - komentowali.

Przypomnijmy, że Meghan i Harrym zainteresowany jest już Netflix. Para książęca nie odniosła się jeszcze do propozycji, jednak patrząc na przeszłość Meghan uważamy, że z pewnością z niej skorzysta. Kto wie, może i pojawi się kolejna ze strony Disneya.

BO

Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa.

Zobacz wideo