Książę Harry i Meghan Markle nie będą narzekać na brak pracy. Już teraz Netflix chce z nimi współpracować

Netlix potwierdził zainteresowanie współpracą z Meghan Markle i księciem Harrym po opuszczeniu przez nich rodziny królewskiej.

Niedawno Książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że wycofują się z brytyjskiej rodziny królewskiej. Decyzja była szokiem nie tylko na Brytyjczyków, ale również dla innych członków rodziny, w tym samej królowej Elżbiety II. Teraz okazuje się, że chętnych na współpracę z książęcą parą nie brakuje. Niedawno akces zgłosił Netflix.

Meghan i Harry będą współpracować w Netflixem?

Już niedługo książę Harry i Meghan Markle przestaną pełnić obowiązki związane z rodziną królewską. Co więcej, życie będą dzielić pomiędzy Amerykę Północną a Wielką Brytanię, a także zaczną sami się utrzymywać. Jak się okazuje, propozycje pracy już napływają. Dyrektor ds. Treści Netflix, Ted Sarandos, na jednej z imprez w Los Angeles otwarcie przyznał, że jest zainteresowany współpracą z księciem Harrym i Meghan Markle.

Kto nie byłby zainteresowany? Tak, oczywiście - stwierdził. 

Książę Harry i Meghan Markle jeszcze nie odnieśli się do propozycji współpracy, jednak patrząc na show-biznesową przeszłość Meghan, jesteśmy przekonani, że na szklanym ekranie czułaby się jak ryba w wodzie. Cóż, może wystąpią w kolejnych sezonach "The Crown"? Oglądalibyście? 

Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: