Popularność Meghan Markle drastycznie spadła. Skorzystała na tym księżna Kate. Brytyjczycy ją kochają. "Jest cicha i dostojna"

Meghan Markle do niedawna była stałą bywalczynią mediów. To zaczyna się jednak stopniowo zmieniać.

Popularność księżnej Kate gwałtownie wzrosła po tym, jak książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Wyniki sondy dla "Daily Express" potwierdziły, że żona księcia Williama cieszy się coraz lepszą prasą.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle wyświadczyła przysługę księżnej Kate

Jeszcze do niedawna publiczne wyjścia księżnej Kate nie wzbudzały aż takiej ekscytacji jak dziś. Czym jest to spowodowane? Okazuje się, że wiele osób zestawia "ucieczkę" Meghan z dworu z tym, jak Kate sumiennie wykonuje swoje królewskie obowiązki.

Jest cicha i dostojna. Myślę, że społeczeństwo zaczyna ją za to kochać - twierdzi była królewska korespondentka BBC, Jennie Bond.

Głos zabrała też Lizzie Cundy, była przyjaciółka Meghan Markle. Kobieta udzieliła wywiadu serwisowi "New Idea", w którym zwróciła uwagę na to, że księżna Kate nie zawsze ma najlepszą prasę, a mimo to nigdy nie narzeka i dzielnie znosi złośliwości ze strony mediów. Cóż, to akurat prawda. Nie przypominamy sobie, żeby Kate publicznie poskarżyła się kiedyś na swój los.

Meghan mogłaby się od niej uczyć - dodaje Cundy.

Jeśli popularność księżnej Kate cały czas będzie szybowała w górę, Meghan także na tym skorzysta. Media przestaną skupiać się wyłącznie na niej i księciu Harrym, a o to im też chyba chodziło.

Więcej o:
Komentarze (9)
Popularność Meghan Markle drastycznie spadła. Skorzystała na tym księżna Kate. Brytyjczycy ją kochają! "Jest cicha i dostojna"
Zaloguj się
 • ilenka50

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby ktoś pytał, po co jest rodzina królewska, to choćby ten tekst jest odpowiedzią: żeby lud miał o czym mówić.

 • stop.polonizacji.europy

  Oceniono 3 razy 1

  Brexit to jednak błogosławieństwo dla UE, jeśli Brytolom do szczęścia wystarcza rodzina królewska.

 • ikselk

  Oceniono 11 razy -1

  Dwojgu awanturnikom wcale nie chodziło o uwolnienie od mediów, lecz wręcz przeciwnie - o podkręcenie atmosfery sensacji i jeszcze silniejsze skupienie uwagi mediów na sobie. Bo za tym idzie kasa. Chwilowo to się udaje, ale już zaraz się skonczy. Nikogo nie będą obchodzić, kasa nie przyjdzie, a luksusy kosztują. Czy kogoś obchodziły losy Edzia Ósmego i jego kontrowersyjnej kochanki po jego abdykacji? Nic a nic. Tak będzie i z rudym Harrym i jego wybranką. W oderwaniu od rodziny królewskiej są niczym. Źle to sobie aktoreczka obliczyła.

 • art_102

  Oceniono 8 razy -2

  Nie "Popularność Meghan Markle drastycznie spadła", tylko H&M wytoczyli mediom proces o tworzenie i powielanie kłamliwych informacji, uderzające w dobre imię H&M, głównie ksieżnej Meghan. raport zwiera 15 stron, i media nagle przestały być takie odważne...
  Na popularności nic a nic nie stracili, a wręcz przeciwnie.
  W oficjalnym piśmie wspiera ich 72. brytyjskie parlamentarzystki z różnych partii zasiadające w Izbie Gmin w liście otwartym wyraziły solidarność z księżną Sussex, Meghan, w związku z "niesmacznymi i nieprawdziwymi" historiami o niej, jakie pojawiają się w brytyjskich tabloidach"

  Plotek e swoim szczuciem też przystopował, ale oczywiscie nie do końca.

  Dlatego codziennie produkuje po kilka artykułow wychwalajacych Kate, nawet w tych peanach nie przeszkadza to, ze znowu pokazuje tyłek, i zawsze jakiś złośliwy artykuł o Meeghan.

  Spadek popularności Meghan , to wasze pobożne życzenie. Razem z harym, przez swoją decycję i powód przez który ją podljęli, są na ustach cąłego swiata. 50% Brytyjczyków ich popiera, wiei znanych na swiecie osob ich wspiera publicznie, a Kate biega po przedszkolach i, świeci tyłkiem i pokazuje dzieciom swój przełyk.
  Dostojeństwo jak sie patrzy:)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX