Meghan Markle bardzo żałuje jednej rzeczy, którą musiała porzucić po wstąpieniu do rodziny królewskiej

Meghan Markle już niedługo będzie wiodła normalne życie w Kanadzie u boku ukochanego Harry'ego. Tymczasem biografka księżnej Diany rzuca nowe światło na osobiste odczucia i przemyślenia Meghan Markle.

Meghan Markle i książę Harry za sprawą niedawno podjętej decyzji o tzw. "Megxicie", nie schodzą z nagłówków brytyjskich i amerykańskich portali. W najnowszych, medialnych doniesieniach możemy przeczytać nieco więcej o prywatnych odczuciach księżnej Sussex względem konieczności poświęcenia własnej kariery na rzecz małżeństwa z członkiem rodziny królewskiej.

Meghan Markle żałuje, że porzuciła karierę aktorską

Jak donosi biografka rodziny królewskiej, Sally Bedell Smith, Meghan bardzo żałuje, że porzuciła swoją profesjonalną karierę aktorską, na rzecz pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Ta z pozoru zaszczytna funkcja, nie dorównywała jednak życiu, jakie Markle wiodła, będąc gwiazdą ekranu.

Sally Bedell Smith, autorka biografii m.in. księżnej Diany i księcia Karola, w odniesieniu do żony Harry'ego i jej utraconej telewizyjnej kariery, wypowiedziała się w następujący sposób:

Wygląda na to, że Meghan bardzo żałuje faktu, iż musiała to wszystko porzucić. To, czego od niej wymagano z racji przynależności do rodziny królewskiej, nie dorównywało temu, do czego przywykła jako aktorka - powiedziała w rozmowie z"Vanity Fair".

Biografka zwraca również uwagę, że przynależność do rodziny królewskiej, oprócz tego, że przynosi liczne korzyści, wiąże się również z porzuceniem wielu ważnych rzeczy. Sally Bedell Smith podejrzewa, że Meghan nie zadawała sobie z tego sprawy przed poślubieniem księcia Harry'ego i dopiero teraz dostrzega, ile musiała poświecić dla małżeństwa.

 

Przypomnijmy tylko, że księżna znana była głównie z roli Rachel Zane w serialu "W garniturach". Aktorka związana była z tą produkcją aż sześć lat - do czasu, kiedy zaczęła spotykać się z księciem Harrym.

Jak myślicie, czy Meghan wróci do aktorstwa i uda jej się odbudować karierę?

JP

Meghan Markle i książę Harry nie podpisali intercyzy. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo