Megxit był do uniknięcia? Królowa Elżbieta II złożyła Meghan Markle i księciu Harry'emu przed ślubem pewną propozycję

Meghan Markle i książę Harry dostali przed ślubem propozycję od królowej Elżbiety II, z której nie skorzystali. Teraz odczuwają konsekwencje tej decyzji.

O decyzji odejścia z królewskiego dworu Meghan Markle i księcia Harry'ego mówi cały świat. Gwiazdy i osoby powiązane z parą chętnie komentują Megxit, tymczasem brytyjskie media informują, że można było uniknąć takiego zamieszania. Królowa Elżbieta II miała złożyć Meghan i Harry'emu pewną propozycję. 

Czy można było uniknąć Megxitu?

Serwis Daily Mail informuje, że Elżbieta II proponowała wnukowi i jego żonie, żeby po ślubie żyli bez tytułów książęcych. Meghan mogłaby wtedy kontynuować karierę aktorską. Królowa podobno miała nadzieję, że pomoże Amerykance w "płynnym przejściu" do życia królewskiego.

Źródło portalu twierdzi, że Markle odmówiła wówczas królowej i miała być szczęśliwa, że kończy karierę. Chciała zostać "aktywną członkinią rodziny królewskiej". Wtedy jednak pracowała jeszcze i mieszkała w Vancouver w Kanadzie - dopiero potem okazało się, że zarówno przeprowadzka do Wielkiej Brytanii, jak i zmiana pracy spowodowały niemałe problemy dla Meghan, która chyba nie do końca poradziła sobie z nową rolą.

Oferta pozwoliłaby jej kontynuować karierę, ale cieszyła się, że mogła przestać grać, aby zostać pracującą członkinią rodziny królewskiej - donosi Daily Mail. 

W ubiegłym tygodniu Pałac Buckingham ogłosił, że od wiosny Harry i Meghan przestaną używać tytułów książęcych i wycofają się z obowiązków królewskich, w tym z tradycyjnych oficjalnych spotkań wojskowych. Obecnie rodzina przebywa w kurorcie w Vancouver wraz ze swoim rocznym synem Archiem, gdzie kontynuuje swoje projekty charytatywne.

DK

Więcej o:
Komentarze (16)
Megxit był do uniknięcia? Królowa Elżbieta II złożyła Meghan Markle i księciu Harry'emu przed ślubem pewną propozycję
Zaloguj się
 • kzlis

  Oceniono 11 razy 11

  "Oferta pozwoliłaby jej kontynuować karierę, ale cieszyła się, że mogła przestała działać, aby zostać członkiem rodziny królewskiej" - trudno zrozumieć współczesne polskie dziennikarstwo.

 • haha-to-ja

  Oceniono 3 razy 3

  czy nowy redaktor dostanie jeść po 3 miesięcznym okresie próbnym???

 • hen354

  Oceniono 2 razy 2

  Ten tekst jest niemozliwy do zrozumienia.

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  co było do uniknięcia ????? ---czy ktoś nie ma w plotku szajby ????

 • bmarten

  Oceniono 2 razy 2

  Onanizm GW tymi potomkami (o zmienionym nazwisku) prowincjonalnych książątek niemieckich trwa. Napiszcie coś ciekawego i rzetelnego o aktualnie panującym, którego przodek objął tron w 987r. (dziewięćset osiemdziesiątym siódmym) !!! Oczywiście o ile uczyliście się historii Europy.

 • fakej

  Oceniono 2 razy 2

  Z artykułu wynika, że ludziom zdarzy się zmienić zdanie i jeszcze, że do podjęcia decyzji potrzebne bywa zrozumienie różnicy.

 • boo-boo

  Oceniono 6 razy 2

  DK to kolejny plotkowy debil.
  Tak, tak....królowa z pewnością proponowała Harremu, który jest księciem z urodzenia, żeby żył bez tytułu książęcego- tytułu, którego nie może się zrzec choćby chciał.

  "W ubiegłym tygodniu Pałac Buckingham ogłosił, że od wiosny Harry i Meghan przestaną używać tytułów książęcych i wycofają się z obowiązków królewskich, w tym z tradycyjnych oficjalnych spotkań wojskowych."
  Poszukajcie sobie tam w plotku tego oświadczenia i wysupłajcie z 50 zł na profesjonalne tłumaczenie jak sami nie potraficie.
  Tytuł książęcy to nie tytuł "jej krókewskiej wysokości" HRH. Tego drugiego nie będą używać bo tytuły książęce zachowują i nadal się niemi posługują.
  Poziom dziennikarstwa w plotku mniej niż zero- żadnego szacunku dla czytelników.

 • gapcio2010

  Oceniono 1 raz 1

  To raczej śmieszny problem w dzisiejszych czasach. Niech żyją jak chcą bo to wszystko to sztuczne, nadete, niezyciowe i żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX