Już wiadomo, jak czuje się Meghan Markle po wycofaniu się z rodziny królewskiej. Podobno nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa

Meghan Markle przebywa z księciem Harrym w Kanadzie. Media zza oceanu twierdzą, że nareszcie jest szczęśliwa.

Meghan Markle i książę Harry przebywają razem w Kanadzie po wycofaniu się z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II odebrała im tytuły książęce.

Jakie konsekwencje czekają Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich?

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Meghan Markle nareszcie szczęśliwa

Meghan Markle jest nareszcie wolna po opuszczeniu Anglii, podaje US Magazine. Bardzo się cieszy, że przebywa z najbliższą rodziną w Kanadzie. 

Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu. Była zaskoczona, jak szybko wszystko się wydarzyło - informuje US Magazine.

Para podobno liczyła się z tym, że będzie musiała zrzec się swoich tytułów. Nie spodziewała się jednak, że wszystko potoczy się tak szybko.  

Wiedzieli, że będą musieli zrezygnować ze swoich tytułów, ale tempo, w jakim to się wydarzyło, zaskoczyło wszystkich. Pałac sądził, że potrwa to dłużej - mówi źródło portalu.

Przypomnijmy, rezygnacja z obowiązków na rzecz rodziny królewskiej była bardzo kontrowersyjna. Bez wiedzy królowej oraz członków monarchii Meghan i Harry wydali oświadczenie na Instagramie. Powodem tej decyzji miał być fakt, że para chce być niezależna. Otrzymała ochronę i chce zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników.