Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się do Kanady. Doprowadzi ich to do bankructwa? "Dla nich to może być katastrofa finansowa"

Meghan Markle i książę Harry opuścili już Wielką Brytanię i prebywają aktualnie w Kanadzie. Mają zamiar tam osiąść na dobre, jednak nie będzie to tania operacja. Brytyjskie media podliczają, ile będzie ich to kosztować. Jak na bezrobotną parę 30-latków suma jest imponująca.

Meghan Markle i książę Harry opuszczają nie tylko rodzinę królewską, ale i Wielką Brytanię. Jeszcze z tytułami książęcymi wylecieli ponownie do Kanady, gdzie spędzili ostatnie dwa miesiące. Zamierzają tam osiąść przynajmniej chwilowo na stałe, jednak może być to spory wydatek nawet dla księcia (jeszcze) i jego żony.

Meghan Markle i książę Harry mogą mieć problemy finansowe

Meghan Markle i książę Harry planują rozpocząć niezależne od rodziny królewskiej życie. Ma ono być podobno niezależne również finansowo, a nie tylko jeśli chodzi o obowiązki. Jednak na razie nie zapowiada się, żeby Meghan lub Harry dostali "zwykłą" pracę, co oznacza, że nieprędko zaczną sami na siebie zarabiać.

Tymczasem już w pierwszych miesiącach samodzielnego życia czekają ich niebagatelne wydatki. Kupno domu w Kanadzie oznacza wydanie przynajmniej kilkunastu milionów dolarów - byłby to koszt nie tylko samego miejsca do zamieszkania, ale również przeprowadzki. Mają już podobno na oku dom przy plaży, który wystawiono na sprzedaż za około 30 milionów dolarów. Kanadyjscy eksperci od finansów, pytani o decyzję księcia i księżnej, załamują ręce:

Dla nich to może być katastrofa finansowa. Naprawdę nie mogli znaleźć jakiegoś miłego, niewielkiego domu za 15 milionów? - mówi Elizabeth Windisch, doradczyni finansowa, spytana przez serwis MarketWatch.com o swoją opinię na temat przyszłych wydatków pary.

Dodatkowym problemem jest fakt, że w Kanadzie za wszystko będą musieli płacić - i to niemało, podatki w tym kraju należą bowiem do dość wysokich. To może być dla nich szok - zwłaszcza dla księcia Harry'ego, który do tej pory poznawał prawdziwe życie tylko od strony teoretycznej. Również Meghan, która już zasmakowała zupełnie innego stylu, może mieć problem z dostosowaniem się do "normalnych" realiów.

Więcej o:
Komentarze (13)
Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się do Kanady. Będzie ich to sporo kosztować
Zaloguj się
 • ganska

  Oceniono 8 razy 8

  osiąść "chwilowo na stałe" zamierzają?
  co za mistrz polszczyzny to pisał :DD

 • bratjolki

  Oceniono 4 razy 2

  Czy maja wizy imigranckie!
  Długo czekali?
  A może to trzymiesięczne pozwolenie turystyczne?
  Marny ksnadol NIE MOŻE się Ot tak zabrać do Londonistsnu. Cóż wiec?
  Kolonia imperium ma sie świetnie?

 • kupidon

  Oceniono 2 razy 2

  prebywają - słownik się wyłączył?

 • krystin9

  Oceniono 7 razy 1

  Kolejny fake news oparty na gdybaniu i spekulacjach "co by było gdyby bylo"!
  Autorce tych wypocin przypomnę, ze Harry jest KSIECIEM KRWI! Urodził się jako książę, jest i będzie księciem aż do śmierci!
  Tak jak ksiezną jest jego żona. Zamiast produkować bzdury, polecam powrót do szkoły!

 • robercik50

  Oceniono 3 razy 1

  "Miły, niewielki dom za 15 milionów..." 😁

 • atomik2

  0

  A może sobie wymyślili, że zostaną królem i królową Kanady, (w końcu to kraj Commonwelth-u, czyli wspólnoty brytyjskiej), bo w GB to szans żadnych, musiałby chyba spaść meteoryt na pałac królowej i to do tego w trakcie jej przyjęcia urodzinowego.
  Pewnie jak już zostaną królem i królową, to oderwą Kanadę od British Empire i będą na swoim.

  Główka Megan i Harry-ego pracuje !

 • atomik2

  0

  Jakiś kapitalik na start chyba dostaną. Czy jędza-babka nic nie da, z zemsty za urażoną dumę ?

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 0

  [MAW].
  Księżna Meghan i rudy Harry

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX