Meghan Markle udzieli pierwszego wywiadu od megxitu. Była księżna pojawi się w amerykańskiej telewizji

Meghan Markle pojawi się w pierwszym, ekskluzywnym wywiadzie, którego udzieli już w poniedziałek na antenie ABC.

Odkąd Harry i Meghan zdecydowali się opuścić rodzinę królewską, kontrowersje wokół nich przybrały na sile. Co chwila pojawiają się kolejne informacje dotyczące megxitu, który przykuł uwagę mediów z całego świata. Wszyscy zastanawiają się, jak małżeństwo odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Niedawno pisaliśmy o tym, że Harry musi mierzyć się z wieloma trudnościami w Los Angeles, Meghan natomiast wyraźnie odżyła, a jej kariera nabrała rozpędu. Niedługo udzieli pierwszego wywiadu po dłuższej przerwie. Jak jej pójdzie? 

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Meghan Markle udzieli pierwszego, ekskluzywnego wywiadu

Od początku mówiło się, że wraz z rozpoczęciem ''zwykłego życia'' Meghan będzie chciała wrócić do świata filmu. Nie trzeba było długo czekać na to, aż tak się stanie. Jakiś czas temu była księżna zaangażowała się w pracę nad najnowszą produkcją Disneya. Markle użyczyła swojego głosu w filmie dokumentalnym pod tytułem "Elephant", którego premiera odbyła się na początku kwietnia na platformie Disney+.

 

Meghan Markle już w poniedziałek 20 kwietnia ma udzielić swojego pierwszego wywiadu telewizyjnego, odkąd wraz z księciem Harrym zrezygnowali z ról starszych członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Los Angeles. Aktorka opowie o pracy nad najnowszym filmem w programie "Good Morning America" emitowanym w stacji ABC.

Najnowsza zapowiedź talk-show potwierdza, że Meghan będzie gościem specjalnym w programie.

Meghan swoje honorarium przekazała na rzecz organizacji charytatywnej Elephants Without Borders, zajmującej się pomocą słoniom.