Konflikt Meghan Markle i królowej Elżbiety II zaczął się od... tiary. "Meghan będzie miała to, co ja jej dam - nie to, co chce"

Meghan Markle i Elżbieta II mają trudną relację. Okazuje się jednak, że aktorka i królowa poróżniły się już dużo wcześniej, niż do tej pory sądzono. Miało się zacząć od... tiary.

O tym, że relacje pomiędzy Meghan Markle a królową Elżbietą II nie są najlepsze, wiemy nie od dziś. Cały megxit przez wielu traktowany jest jako cios wymierzony w królową oraz jako brak szacunku względem władczyni. Meghan Markle często była krytykowana w mediach za swoją postawę i to głównie ona uważana jest za prowokatorkę całego zamieszania związanego z odejściem pary z rodziny królewskiej. Meghan zaś uważa, że to ona i Harry zostali skrzywdzeni przez królową. Teraz jednak na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące relacji monarchini i księżnej. Ich konflikt miał się rozpocząć już  dawno temu.

Najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz Meghan Markle. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Meghan Markle i królowa Elżbieta poróżniły się o tiarę

Jak donosi The Sun, konflikt królowej Elżbiety II i Meghan Markle rozpoczął się jeszcze przed ślubem aktorki i księcia Harry'ego. Zacznijmy od tego, że monarchini nie spodobał się fakt, iż Meghan Markle jest rozwódką. Nie potrafiła też zrozumieć, jak kobieta, która ślubowała wcześniej miłość innemu mężczyźnie, może ponownie chcieć założyć biały welon.

Jednak prawdziwe "pierwsze spięcie" między dwiema paniami nastąpiło niedługo przed ślubem, w czasie dobierania biżuterii na ten wyjątkowy dzień. Aktorka wybrała sobie bowiem z królewskiej kolekcji tiarę, w której pragnęła stanąć na ślubnym kobiercu - dokładnie tak samo, jak kilka lat wcześniej zrobiła to Kate Middleton. Jak donosi źródło The Sun, aktorka zachwyciła się tiarą ze szmaragdami, lecz powiedziano jej, że akurat tej biżuterii nie będzie mogła założyć.

To oczywiście nie spodobało się przyszłym małżonkom. Harry postanowił nawet zapytać królową, dlaczego Meghan nie może założyć na ich ślub wymarzonej tiary. Królowa miała wówczas odpowiedzieć:

Meghan nie może mieć tego, co chce. Będzie mieć to, co ja jej dam.

Jak powiedziała, tak też uczyniła. W czasie ceremonii zaślubin zobaczyliśmy księżną w tiarze wysadzanej diamentami, wybranej ponoć przez samą królową.

Słowa królowej Elżbiety II miały być dla Meghan Markle jasnym komunikatem. Aktorka miała przyjąć inną, mniej wymagającą postawę w stosunku do rodziny królewskiej. Monarchini chciała także skłonić Meghan do przestrzegania królewskich protokołów. Jak już jednak dziś wiemy, działania Elżbiety II nie przyniosły większego skutku.

JP

Więcej o:
Komentarze (68)
Konflikt Meghan Markle i królowej Elżbiety II zaczął się od... tiary: "Meghan będzie miała to, co ja jej dam - nie to, co chce"
Zaloguj się
 • enith

  Oceniono 7 razy 7

  Uwielbiam zdjęcia wybrane przez Plotka do obrazowania rzekomych konfliktów w rodzinie królewskiej. Te skrzywione twarze, te spuszczone głowy, te załzawione oczy... idealne zdjęcia do pisania kretyńskich scenariuszy. Tu królowa z dziwną miną, może akurat próbowała wyciągąć coś językiem spomiędzy zębów. Plotek? "Konflikt królowej z Meghan o klejnoty rodowe!"
  Zaiste, gdy czuję, że czas się totalnie odmóżdżyć, wchodzę na Plotka. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.

 • krystin9

  Oceniono 20 razy 6

  Ile jeszcze panna Piąsta będzie truć i wymyślać głupoty????
  Nie jest żadną tajemnicą, że królowa bardzo polubiła Meghan i nadal darzy ją wielką sympatią (o czym pisze na swojej stronie).
  A pannie autorce przypominam, że większość rodziny BRK jest po rozwodzie. A Anna i Karol mają nowych współmałżonków mimo wcześniejszego "ślubowania". (Anna wyszła ponownie za mąż już pół roku po rozwodzie).
  A tiarę dla Meghan wybierała projektantka sukni i z pewnością nikt nie wpuścił do skarbca dziennikarza brukowca (bo nikt tam nie ma wstępu).
  A temat "tiary ze szmaragdami" był już tysiące razy maglowany - to jest tiara "ukradziona" zamordowanemu carowi Rosji więc nie wolno jej zakładać w oficjalnych sytuacjach.
  Pannie autorce życzę więcej rozumu!

 • krystin9

  Oceniono 11 razy 5

  W UK już 104 osoby umarły na koronawirusa a The Sun tak jak Plotek zajmuje się fake newsami dla idio...ów.

 • patriot1

  Oceniono 26 razy 4

  chciała szmaragdy dostała diamenty.....no ja cię nie mogę,faktycznie pokrzywdzona bidulka-a tak naprawdę jej matka się rozwiodła,ona też porzuciła męża i znalazła bogatego,wolnego stanu jelenia z królewskiej rodziny-teraz robi to co zna najlepiej czyli rozwala kolejną rodzinę- Harry wyrzekając się,odcinając od swojej rodziny pokazuje słabość charakteru poharatanego przedwczesną śmiercią matki--ta toksyczna liana która omotała go na tyle,że wypiął się na bliskich kiedyś zadusi też jego-nawet atrakcyjna żona i syn nie zastąpią mu korzeni-bo rodzina to siła,tradycja,wspólna historia-rodzina stała za nim a on właśnie przekreślił wszystko...

 • ja5569

  Oceniono 10 razy 4

  Zaraza na swiecie, a my sie mamy martwic o tiare, Megan i krolowa.

 • agak23

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe, że na wszystkich zdjęciach królowa ma te same kolczyki i perły. Są ulubione czy taki image? Bo na brak biżuterii chyba nie może narzekać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX