Marcin Korcz w zapuszczonej brodzie rozmyśla na temat polskich lasów. "Ej Robinson, gdzie twoja wyspa?"

Marcin Korcz zdecydował się zapuścić brodę, czym pochwalił się na Instagramie. Nie każdemu podoba się w takim wydaniu.

Marcin Korcz ma na koncie wiele ról m.in. w "Mieście 44", "Tataraku", czy w "Wojennych dziewczynach", jednak to rola w serialu "Przyjaciółki", gdzie wciela się w Dagmara, dała mu największą popularność i sympatię widzów. Aktor nie może narzekać na brak zainteresowania kobiet. Te często komplementują jego wygląd na Instagramie, jednak teraz niektóre z nich miały pewne obiekcje, a to za sprawą zapuszczonej przez niego brody. 

ZOBACZ TEŻ: Nowi aktorzy dołączą do obsady "Przyjaciółek". Jak panowie zmienią życie głównych bohaterek serialu?

Marcin Korcz zapuścił brodę

Marcin Korcz w nowym wydaniu zaprezentował się oczywiście na Instagramie. Zamieścił post, w którym zaczął rozmyślać na temat stanu polskich lasów.

Byłem dzisiaj w lesie. Wiem, wiem, po tym, jak wyglądam można powiedzieć, że nie tyle tam byłem, co raczej mieszkałem. Ej Robinson, gdzie twoja wyspa. Śmiało. Szanuje takie uszczypliwości, ale pomyślałem po tym, co zobaczyłem, że te nasze lasy ostatnio taką popularnością cieszyły się chyba w średniowieczu, a ludzi na świecie było mniej i stosunek lasów do miast też jakby był korzystniejszy...- czytamy pod postem aktora.
 

Marcin Korcz zachęca do wpłacania pieniędzy na rzecz Biebrzańskiego Parku Narodowego. Internautki nieco bardziej były zainteresowane jego nowym zarostem. Większość z nich nadal jest pod wrażeniem aktora, ale znalazły się i takie, które uważają, że długa broda to kiepski pomysł w jego przypadku. 

Lubię mężczyzn w zaroście, ale ciebie jednak bez, chociaż może gdybyś zdecydował się na krótszy, to chyba byłoby idealnie.
Bardzo niewyraźnie wyglądasz. Fryzjer by się przydał.
Dla mnie wciąż super - piszą pod zdjęciem. 

Z zarostem czy bez? Jak lepiej waszym zdaniem?

RG