Nowi aktorzy dołączą do obsady "Przyjaciółek". Jak panowie zmienią życie głównych bohaterek serialu?

Już 5 marca na antenę Polsatu powrócą "Przyjaciółki". To będzie nie tylko nowy sezon i nowe przygody głównych bohaterek, ale również nowi aktorzy. Do obsady serialu dołączą Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski.

Zakończyły się prace na planie 15. sezonu "Przyjaciółek" i producenci zdradzają, czego fani serialu mogą się spodziewać po kolejnej odsłonie. Okazuje się, że do obsady dołączą znani aktorzy: Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski. 

"Przyjaciółki". W kogo wcielą się nowi bohaterowie?

Ela (Elżbieta Jarosik) dojdzie do wniosku, że samotność nie służy Patrycji (Joanna Liszowska). Postanowi wyswatać ją ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć). Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadzi go do jej domu. Czy Patrycja będzie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną?

Do obsady dołączy również Kacper Kuszewski. Aktor wcieli się w rolę hydraulika Sławka, który zostanie wezwany do „Nail Baru”, by naprawić awarię umywalki. Jego bezpośredniość i bezpretensjonalność zrobią na Dorocie (Agnieszka Sienkiewisz-Gauer) takie wrażenie, że kobieta podświadomie będzie dążyć do kontaktu z mężczyzną, który miał tylko naprawić usterkę…  

Czy przystojny hydraulik skradnie serce Doroty, a Patrycję z księgowym połączą nie tylko sprawy urzędowe? 

"Przyjaciółki": nowy sezon

W główne bohaterki wcielają się Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska, które bardzo zżyły się, współpracując od 8 lat. Producenci serialu już opublikowali zwiastun 15. sezonu:

 

Joanna Liszowska po zakończeniu zdjęć udała się na zasłużone wakacje i chętnie publikuje zdjęcia z wyjazdu. Nicole Bogdanowicz wystąpi w marcu w "Tańcu z Gwiazdami", a na początku roku Anita Sokołowska dodała zdjęcie z koleżankami z planu

15. sezon "Przyjaciółek" powróci do Polsatu już w czwartek, 5 marca. Śledzicie przygody Zuzy, Ingi, Patrycji i Anki?

DK