Znamy kolejną uczestniczkę "TzG". To gwiazda serialu "Przyjaciółki". "Liczy, że odkryje w sobie nutkę kobiecości"

11. edycja "Tańca z Gwiazdami" już niedługo. Powoli do mediów docierają informacje o nowych uczestnikach show. Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę, która zatańczy na parkiecie.

Już w marcu wystartuje 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Póki co, dowiedzieliśmy się, że jedną z uczestniczek będzie Julia Wieniawa, która za odcinek ma dostać rekordową gażę. Do mediów wypłynęło właśnie kolejne nazwisko. To aktorka z serialu "Przyjaciółki".

"Taniec z Gwiazdami". Gwiazda "Przyjaciółek" kolejną uczestniczką

W polsatowskim show wystąpi jedna z gwiazd stacji. To 22-letnia Nicole Bogdanowicz, która w serialu wciela się w Julkę, córkę Magdy Stużyńskiej i Bartka Kasprzykowskiego. Portal se.pl dotarł do osoby z produkcji "Przyjaciółek", która zdradziła, że Bogdanowicz nigdy nie uczyła się tańczyć.

Nicole weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję, bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji - mówi portalowi se.pl.
 
 

W poprzedniej edycji wygrał Damian Kordas. Myślicie, że Nicole powtórzy jego sukces?

Zobacz wideo

Będziecie jej kibicować?

KB