Joanna Liszowska korzysta z wakacji. Wrzuciła gorącą fotkę z basenu. Internauci zgodni: Sabrina i boys, boys, boys

Joanna Liszowska przebywa na zasłużonym urlopie i chwali się zdjęciami z egzotycznych wakacji. Ostatnio zamieściła fotkę prosto z basenu.

Zakończyły się prace na planie 15. sezonu serialu "Przyjaciółki" i aktorzy mogą odpocząć od obowiązków. Niektórzy zajmują się inną pracą np. na deskach teatru, bądź podejmują nowe projekty, zaś Joanna Liszowska, aktorka wcielająca się w Patrycję Kochan z "Przyjaciółek", wybrała się na zasłużone wakacje z dziećmi. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z urlopu i pokazuje coraz więcej swojego ciała.

Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Zobacz wideo

Joanna Liszowska na wakacjach 

Aktorka na Instagramie pokazała zdjęcie prosto z basenu. Ma na sobie strój kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne. Jej mina nie sugeruje, że jest zadowolona, dlatego dodała adekwatny podpis:

Trochę plażowy, trochę wredny look - napisała Liszowska.
 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, w których obserwatorzy zachwycali się zdjęciem. Inni zauważyli, że Joanna wygląda jak autorka hitu z lat 80-tych, Sabrina:

Sabrina i boys, boys, boys!
Sabrina się chowa.
Boys, boys, boys... niczym Sabrina - pisali. 

We wcześniej wspomnianym teledysku Sabrina Salerno tańczy i śpiewa na basenie w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Swego czasu ten teledysk był uważany powszechnie za bardzo odważny. Sami sprawdźcie, czy Joanna Liszowska wygląda jak Sabrina z teledysku "Boys". 

 

Gwiazda "Przyjaciółek" podczas kręcenia kolejnego sezonu pokazała, co działo się na planie zdjęciowym. Było gorąco i to dosłownie.

Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w naturalnej wersji i "wysłała energię" i nie ma oporów żeby pokazywać się bez makijażu

Jak wam się podoba Joanna Liszowska w wakacyjnym wydaniu?

DK