Joanna Liszowska zdradziła, co wydarzy się w 15. sezonie "Przyjaciółek". Będzie gorąco i to dosłownie

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja, pokazała pierwsze kadry z planu. Szykujcie się na dawkę emocji!

Joanna Liszowska wczoraj na swoim profilu na Instagramie wstawiła relację, która zdradza szczegóły kolejnego sezonu "Przyjaciółek". Jesteśmy pewni, że widzowie na razie nie muszą żegnać się z głównymi bohaterkami: Patrycją, Zuzą, Ingą i Anką. 

Nowy sezon serialu "Przyjaciółki" - szczegóły

W relacji Liszowskiej pojawiły się zdjęcia, na których widać straż pożarną i masę dymu, a w tle szaleje pożar. Zdjęcia zostały podpisane "Dzieję się..." i "Uwaga ujęcie".

Joanna Liszowska pokazała co będzie w 15. sezonie 'Przyjaciółek'. Będzie sie działo!Joanna Liszowska pokazała co będzie w 15. sezonie 'Przyjaciółek'. Będzie sie działo! Fot. Joanna Liszowska - Instagram

Joanna Liszowska pokazała co będzie w 15. sezonie 'Przyjaciółek'. Będzie sie działo!Joanna Liszowska pokazała co będzie w 15. sezonie 'Przyjaciółek'. Będzie sie działo! Fot. Joanna Liszowska - Instagram

Joanna Liszowska zdradza szczegóły kolejnego sezonu serialu "Przyjaciółki"

Czego możemy się spodziewać po 15 sezonie? Z pewnością dowiemy się, jak Iga i Maks poradzą sobie w oficjalnym związku i czy kobieta wróci do swojego byłego partnera. Przekonamy się też, czy Julka będzie szczęśliwą mężatką oraz jak Zuza i Patrycja odnajdą się w rolach singielek. Nowy sezon będzie miał swoją premierę już wiosną 2020 roku. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, co dzieje się w obecnie emitowanym 14. sezonie serialu:

Więcej o:
Komentarze (14)
Joanna Liszowska zdradziła, co wydarzy się w 15. sezonie "Przyjaciółek". Będzie gorąco i to dosłownie
Zaloguj się
 • Gość: Yffc

  Oceniono 8 razy 6

  Nie oglądam już tego serialu. Wczesnej był bardzo przyjemny, teraz to dramat. Smutny totalnie. Zero relaksu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ale po co kolejny sezon? O czym? Tam co sezon wszystko się powtarza. Reasumując każda spała z każdym, wszystkie zdradzały i były zdradzane, dajta spokój.

 • Gość: Smutna

  Oceniono 8 razy 4

  Przestałam oglądać ten serial od tego czasu, kiedy zaczęły się w nim tragedie i nieszczęścia. Nie tego mi potrzeba...

 • Gość: Kiedyś fanka

  Oceniono 3 razy 3

  Chyba gdzieś tak do 10-tego sezonu serial miał jakąś wartość. Teraz już tylko trze o dno... Co ciekawe nawet gra aktorska się popsuła :D

 • Gość: Anty

  Oceniono 5 razy 3

  Wcześniej był to super serial, teraz dramaty. Nie da się oglądać. Szkoda.

 • Gość: Viki

  Oceniono 3 razy 3

  Wielki Bracie!, no co za uczestnicy świnie. Wszyscy obgadywali Anię i Mateusza jak ją masował, komentowali.A jak Ania do nich przyszła to wszystko zawalili na Kamila i wyszło ze to tylko on ją obgaduje .I siedzieli po cichu gdy Kamil się tłumaczył.A to co mówił Kamil to prawdę powiedział.Ania jest zaręczona i wie ze podoba się Mateuszowi.I zamiast powiedzieć mu wprost ze z jej strony może liczyć tylko na przyjaźń, to go kokietuje i jeszcze rozbiera się , w lozku jeszcze leżeli no niewypada.Kamil mówi zawsze prawdę doradza , ze może tak niewypada robić, a ta reszta ludzi jest jakby mało inteligentna.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 0

  Nie mogę się doczekać jeden z ulubionych seriali :)

 • Gość: Mm

  0

  Jedyny serial. w którym raz po raz oglądany "jednym okiem" ,zawsze wiem co się akurat dzieje.no i śliczna Joasia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX